Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feltettem a Nuvaringet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltettem a Nuvaringet a mensi első napján, de nem jött meg csak barnázok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár csepp véres folyás jött, mondom remek, feltettem a gyűrűt, mert hogy megjött. Nekem ez azt jelenti 8 éve, hogy 10 perc múlva ömlik belőlem a vér. Ám most semmi tegnap este óta, csak kevés barnás folyás?

A gyűrű miatt nem jön meg? Valamit elrontottam? Hagyjam bent vagy vegyem ki és tegyem vissza ha rendesen megjön?

Mi legyen?


2012. nov. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl korán tetted fel.

A menzeszkor a progeszteronszint lecsökkenése miatt jön meg a vérzés, te meg a gyűrűvel adtál magadnak egy kis progeszteront...

Meg kellett volna várni, míg normálisan megjön, mert akkor már semmit nem ér a kívülről bevitt progeszteron.

Jó eséllyel egy darabig pecsételni fogsz.

Most már mindegy, hagyd fent.

2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel nagy bajt csináltam amúgy?

Köszönöm a választ egyébként!

2012. nov. 12. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak lehet kellemetlen lesz a pecsételés. (De persze az sem biztos, hogy sokáig fogsz pecsételni).
2012. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most meg vérezgetek érdekes módon. Akkor ez jót jelent? Nem sok, de rendes menstruációs vér. Most eltarthat ez egész hónapban?
2012. nov. 13. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Eltarthat, de akkor is eltarthatna, ha jókor raktad volna fel.

Első hónapba gyakori az ilyesmi.

2012. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!