Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki fogamzásgátlót szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fogamzásgátlót szed és terhes lesz azt honnan tudja meg?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár hogyha bogyót szed valaki, akkor minden hónapban meg fog jönni és nem lehet terhességre utalni. Továbbá ha esetleg hányingere lenne vagy ilyenek gyógyszer mellékhatásként is fel lehet fogni. Most akkor csak a jelekből lehet rá következtetni? És tegyük fel hogy valaki terhes lesz mielőtt elkezdi szedni a gyógyszert.De még nagyon az elején van és ha szedi a gyógyszert akkor el mehet a baba? Vagy van olyan, hogy gyógyszer mellett is egészséges lehet? Ez most nem személyes kérdés = ) csak eszembe jutott és kíváncsiságból kérdezném = )Előre is köszi a válaszokat!
2009. aug. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert szedek és olyan 1-2 havonta csinálok terhességi tesztet.
2009. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fogamzsgátló azért fogamzásgátló hogy megakadályozza a fogamzást.

Vagyis ha rendesen szeded NEM leszel terhes, hiszen NINCS PETEÉRÉS hormonális fogamzásgátló használata során, nincs ami megtemékenyüljön és beágyazódjon.

Fogamzásgátlót akkor kezdesz szedni, mikor megjön a menstruációd, ergó nem vagy terhes, + a nődoki is megvizsgál, ő is észrevenné ha terhes lennél.


Az hogy van aki bogyó mellett teherbe esik, azzal magyarázható hogy kihagyott egy szemet, vagy hányt, hasa ment,de a bogyóból a hormon meg még nem szívódott fel, vagy szedett valami antibiotikumot, ami befolyásolta a fogamzásgátló hatékonyságát. lett peteérése és a pete megtermékenyült, beágyazódott. azért lássuk be ez elég ritka.

2009. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már egy párszor kifejtettem én is ezt keress vissza 150 ilyen kérdést fogsz találni. egyébként csak tesztből tudja meg.
2009. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újságban olvastam, h a nő, aki fogamzásgátlót szedett rendszeresen....ikrei születtek!

Ennyit erről.

2009. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

újságban olvastad...

és ha mégis kihagyott egy szemet? csk elfelejtette mondani az újságnak...?

egyszerűbb rákenni mint beismerni...

2009. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne csinálj tesztet és bízz a bogyeszban:) Az ember hall dolgokat és inkább jobban vigyáz, mint bízik. (egy abortuszom már volt, még egyet nem akarok).

Biztonság kedvéért én azért 2havonta tesztelem magam.

2009. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!