Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 hónapig szedtem egyfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikica :))) kérdése:

10 hónapig szedtem egyfajta fogamzásgátlót (Diane35) és ugy 2 hónapja hagytam abba. Most még lehetek terhes ha óvszer nélkül szexelek? Mert azt hallottam hogy kell egy idö mig visszaállnak a hormonok, és még 1 pár honapot nyugodt lehetek. Vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:36
 1/9 napietus ***** válasza:
100%
ezt a hülyeséget hol hallottad? simán lehetsz terhes, orvos nem mondta, mikor abbahagytad? sőt, ha elkezdesz újra gyógyszert szedni akkor is újra ki kell várni az időt, mire véd.
2011. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már IQ kell... ne szaporodj, kérlek!
2011. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha abbahagyod, EGY nap múlva terhes lehetsz!!!

Kivéve, ha beszeded a levelet, mert akkor még a 7 napban véd.


Ha elkezded az újat, ki kell várni az időt, amíg véd.


Amit olvastál, az meg arra vonatkozik, hogy 1-2 hónapig még jobb, ha nem esel teherbe, mert árthat a babának (segítség: addig GUMI!)


TÉNYLEG NE SZAPORODJ!

2011. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kapalo válasza:
0%
Itt is a 1,25 ös szabály érvényesül. Vagyis ha 10 hónapig szedted, akkor 12,5 hónapig véd a gyógyszer.
2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne írd ezt, mert a végén még valaki elhiszi!

Vajon miért van ott a leírásban, hogyan kell pótolni akár fél nap kiesést? Viccből?


Ja: hogy a leírást el is kellene olvasni?

De aki nem tud olvasni, az kérdezheti az orvost is. Azért van.

2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na azért hülyeségeket nem kell beszélni, 1 nap alatt még rohadtul nem lesz terhes, azért kell a szervezetnek idő míg kiürül a gyógyszer és visszaáll a régi rend. de persze azért két hónap nem kell hozzá.
2012. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"1 nap alatt még rohadtul nem lesz terhes"

1 nap alatt a petesejt kezd el érni, aztán 1-2 nap múlva lesz terhes az életben maradó spermiumokkal.

Ha abbahagyja a gyógyszert, akkor 1 napja van, amíg még védett. Több nincs.

2012. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
természetesen beleszámítottam, hogy a spermiumok akár 5 napig is eléldegélnek, és ezzel együtt mondom, hogy több mint valószínű hogy akkorse fog már rögtön az első héten teherbe esni. nekem egy sürgősségi tabi bevétele után 3 hónapig nem volt peteérésem. tudom az keményebb hormon, mint az antibébi, de azért mindkettő káros hatással van a későbbi petetermelésre. Aztán lehet, hogy csak én vagyok ilyen "petétnehezentermelő", de szentem másoknak is kell pár nap.
2012. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen - általában kell idő.

DE NEM MINDIG ÉS NEM MINDENKINEK!


A kérdező - gondolom - nem akar az az 5% lenni, aki rögtön teherbe esik.

2012. jan. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!