Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek 72 órás tablettát? Sürgős!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek 72 órás tablettát? Sürgős!

Figyelt kérdés
Tegnap 11kor este a párom óvszer nélkül berakta egy 5percre, utána kivette és jóval később ment még el, viszont azt mondta hogy el tudott volna menni bennem is ha akart volna. Azon gondolkozom, hogy vegyek-e 72órás tablettát, ugyanis tegnap voltam a ciklusom 10. napja és azt olvastam, hogy ilyenkor nagy az esély a teherbeesésre. Ondó biztos nem került belém, viszont az előváladéktól félek. De a 72órás tabit sem eröltetném ha nem muszáj, elég lórugás a szervezetnek. Mit javasoltok?
2009. aug. 14. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Azt javaslom, nőj fel a szexhez és tanulj meg védekezni. Védekezés nélkül sokan estek már teherbe... Amúgy honnan tudod, hogy az előváladékban nem volt sperma?
2009. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

azt hogy legközelebb elöre gondolkozz.

am sztem semmi nem lesz ha nem lötte beléd, viszont az igaz h. ilyenkor a legtermekenyebb a pete. szal én 90%ot adok h. nem semmi.

2009. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lesz gond, sokkal később is ment el, miután kivette...én 95%-ot adok arra, hogy minden oké.
2009. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 80-at adok,hogy nincs semmi,de ha nagy a para,jobban jársz a 72-essel.Inkább,mint később esetleg megbánnád.
2009. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy nem régi kérdést azért ajánlok egy kis böngészésre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2009. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mérlegelj! Ha nagyon-nagyon nem alkalmas, hogy terhes legyél, akkor szerintem vegyél be tablettát, ha nem lenne nagy gáz, akkor inkább ne.
2009. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

első kettőt nemtom ki szavazta le de tök igazuk van. Aki ilyen kérdéseket tesz fel, az nem érett a szexhez. És tök uncsi már az 6 percre berakta és kettőt lökött, de nem volt rajta óvszer cimű kérdések.

Amúgy igen, vegyél be 72 órásat, mert ha nektek neadj isten gyereketek születik....

2009. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azoknak is akik örültek, hogy leolthattak vkit. Csak tanácsot kértem (tudtommal erre van az oldal), nem pedig fejmosást, én sem 16 éves vagyok már. Ha nem tudod a körülményeket, ne itélkezz. Kerülhetsz még te is kellemetlen helyzetbe.
2009. aug. 14. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
ha meg már nem 16 vagy akkor pláne tudhatnál védekezni... egyébként szerintem fölösleges a sürgősségi, csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva, de nem hiszem hogy okod van aggódni.
2009. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értem a negatív hozzászólók véleményét...Elvileg az oldal logója így hangzik: "amit máshol nem mertél..itt megkérdezheted". gondolom nem viccből teszi fel a kérdést az illető, hanem azért mert bajban van, és leírni illetve ismeretlenül kérdezni sokkal könnyebb, mint szülők elé odaállni. Nem kérdezett ő senkit konkrétan meg, hanem emberek véleményét várta, hogy adjanak neki hasznos tanácsot. Jól néznénk ki, ha a barátnőnk/barátunk oda állna elénk, és ugyanígy "osztogatnánk".

nyugodtan lelehet pontozni..

2009. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!