Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanásokra felír a nőgyógyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanásokra felír a nőgyógyász fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Most szedek 3 hónapja tetralysa-t és csak 4 hónapig lehet szedni,de most egy hétre abbahagytam ,hogy megnézzük visszönnek-e a fájdalmas pattijaim és vissza jöttem egy !! hét alatt :( most újra elkzedtem szedni . Tehát ,ha fel is ír a nőgyógyász nekem fogamzásgátlót akkor el fognak múlni tőle? Még szűz vagyok. És ha nem engedi ,hogy szedjem,akkor mondjam azt h a sz*x miatt kell? Hogy van ez ?
2012. nov. 14. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót manapság csak a virilizáció miatt kell felírni. a többi csak a gyártónak kedvez...
2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze a pattanásnak a fogamzásgátlóhoz. Nincs is kapcsolatban egymással, ez a serdülőkor jele, amit nem tudsz elkerülni. Sokszor napfény betegséggel párosul a kór, vigyázni kell vele!
2012. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi ? nem értem:(
2012. nov. 14. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásátló is addig tünteti el, ameddig szeded.
2012. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a fogamzásgátlót lehet egy életen át szedni a tetralysal-t meg csak hónapokig.
2012. nov. 14. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
szokott a nőgyógyász direkt pattanások miatt is. és van olyan fajta ami erre jó kifejezetten, barátnőm is ilyet szed. nem nagyon értek hozzá, mert én nem szedek. de mond meg neki hogy a pattanások ellen kellene.
2012. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: De azt egy életen át lehet szedni ?
2012. nov. 14. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne már egy életed át szedni?

Gyereket nem akarsz?

Amúgy meg 35 felett baromira nem ajánlott. Meg szerinted mennyire lenne egészséges egy életen át szedni?

Hát szétcseszi a májad.

Legyen már egy kis eszed.

2012. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ezért ne kezdd el szedni. Én pl fogamzásgátlás céljából szedem és ugyanúgy maradtak a pattanások :S. Plusz lehet a pattanásokat eltünteti, viszont előjöhetnek kellemetlen mellékhatások is.

23l

2012. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amiatt ne szedj fogamzásgátlót, én abbahagytam bogyót, és azóta teli van ragyával az arcom, pedig előtte csak 1-2 volt44
2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!