Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "A megszakítás nem védekezés"-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A megszakítás nem védekezés"-miért mondják ezt annyiszor?

Figyelt kérdés

5 éve élek szexuális életet, abból kb 3-at ezzel a védekezési módszerrel. Sosem estem teherbe, tökéletesen bevált a megszakításos módszer.

Jelenleg is így "védekezünk" és nincs baba. (Pedig én nem bánnám) Akkor mégis miért mondják, hogy ez nem védekezés, mikor nálam pl 100%-os a hatékonysága?


2012. nov. 16. 19:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Nagyszerű. Akarsz kockacukrot?
2012. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%

Nem az, és elég idióta vagy hogy nem érted meg, hogy esély van rá, hát istenem, te nem kerültél bele..IQ harcos -.-

Aki meg épp belesett? A kis Jézuskától lett terhes, v kitől?

2012. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj ezzel a kérdéssel, hogy értetlenkedsz, hanem az, hogy most egy rakat 15-16 éves ténylegesen igazolva érzi, hogy a védekezés nélküli szex az rendben van. Aztán az, hogy te nem estél teherbe egy dolog, de csak egy gyorstüzelő bajnok tizenéves kell, aki teherbe ejt egy lányt emiatt a kérdés miatt, oszt kész a baj.
2012. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, aki gumival esett teherbe, olyan is, aki fogamzásgátló mellett, barátnőm pedig spirállal. Akkor ezek sem számítanak védekezésnek? Mert 100%-os védekezés a tudomány jelenlegi állása szerint nincs. Ja bocs, ha nem szexelsz, az annak számít. Akkor ez az egyetlen védekezés?
2012. nov. 16. 19:25
 5/39 anonim ***** válasza:
Azért nem az, mert meg van rá mellette az esély, hogy teherbe ess, sokkal nagyobb a valószínűsége, mint bármelyik másiknál (előváladékban lehet sperma, vagy be is mehet közbe egy kicsi, amit lehet észre se vesztek). Ettől függetlenül mi is így védekezünk, mert így szeretjük (lehet köpködni, meg okoskodni, de nem nagyon érdekel).
2012. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem se para, nekem is rendszeres szexuális életem van,volt hogy alkalmi szexnél is így védekeztünk, 3x volt hogy bennem élvezett, akkor eseményutáni segített, és nincs baba :)

17/L

2012. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
2es! Ez pont olyan, mintha arra fröcsögnél, aki mondjuk gyógyszer mellett lett terhes. Ott is van, aki belekerül ebbe a körbe és van, aki nem.
2012. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi szexnél külön jó, feltéve, ha a nemi betegség mit se számít neked.
2012. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%

Nah, pont most jöttem elő a pearl indexes táblázatból...


Eszerint a megszakítás pearl indexe 35, tehát 100 nő közül egy év alatt 35 esik így teherbe. És ez arra vonatkozik, amikor a férfi tényleg időben kiveszi.


Az, hogy te megúsztad, nem azt jelenti, hogy nem lehet így teherbe esni...


Sőt, jelentheti azt, hogy pl. meddőségi problémáid vannak, erre nem gondoltál?

2012. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Egy ideje én is azt mantráztam magamnak, hogy ez nem védekezés, és reméltem, hogy majd becsúszik a baba. Hát olyan hatékony volt ez a megszakításos dolog, hogy azóta sincs semmi. Pedig még az időpontokat is úgy alakítom, hogy a legesélyesebb legyen. Szóval kicsit átverve érzem magam ezzel a "nem védekezés" dumával.
2012. nov. 16. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!