Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a pantetex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pantetex vagy pharmatex mennyire biztosnságos megszakításos együttléthez? Nem tudok elmenni nőgyógyászhoz még. És ideiglnenes dolgot szeretnék. De valóban CSAK MEGSZAKÍTÁSRA

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Gumi miért nem jó?
2012. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hónapok óta használom mind a kettőt (tulajdonképpen ugyan az)nem csak megszakításra, és nem vagyok terhes.


21/L

2012. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a pantatex ennyibe kerül? mert a parmatexről sok infót találtam, de erről nem.
2012. jún. 7. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan a biztonságosságát közvéleménykutatásból akarod leszűrni? Olvasd el a betegtájékoztatóját vagy nézd meg a cucc weblapját... Pontosan le van írva hogy hogyan alkalmazva mekkora az esély arra, hogy terhes legyél.
2012. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok. nem tudo9m mennyi, a barátom veszi meg.
2012. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-3 ezer forint egy 12db-os Patentex.


Egyébként elvileg ez a leghatékonyabb a hasonló szerek közül, és egyáltalán nem ugyanaz, mint a Pharmatex, más a hatóanyaga, a hatóideje stb. Ezekről tájékozódni kell használat előtt!

Patentex Pearl index: 0.3 - 1.6 Szóval egy év alatt 100 nőből kb. 1 esik így teherbe, ha semmilyen más módszert nem használ.

Megszakítással ez a szám kb. 0-ra csökkenthető.


Mindemellett nem ajánlanám tiniknek, azoknak, akiknek egészségi okból nem lenne szabad teherbe esni, szóval akinél végképp óriási tragédia, ha becsúszik. Stabil kapcsolatban, huszonévesen nekem pl. megfelel ez a védettség. Ha jönne baba, hát nem mennék a Dunának, de azért még várnék vele.

2012. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kb egy éve használom megszakítással a Pharmatex hüvelytablettát. Nem akarok hülyeséget írni, mindenkinek más a szervezete, az hogy mennyire termékeny. Van akinek beválik (mondjuk egy ideig), van akinek nem. Szerintem.
2012. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!