Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha már megjött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha már megjött a mensim azóta, hogy utoljára pasival voltam, és akkor se ment el bennem, hanem kihuzta? De most mégis késik,2hete.

Figyelt kérdés
20éves vagyok,szóval nem kislány,nem szokott csak ugy késni...
2009. aug. 14. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász? Terhességi teszt?
2009. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sajnos lehetsz. csinálj tesztet mindenképpen, már régen kellett volna...
2009. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam még rá,hogy terhes lehetek,mert hisz azota már megjött egyszer. De hát nem tudom mit gondoljak. Talán csak az idegeskedés miatt...
2009. aug. 15. 00:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezeket a "de kihúzta" felháborodásokat, az előválladékban is van spermium helo. Szerintem nevezd majd a gyereket "Ajándék"-nak
2009. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
00:06os vagyok, olvastam amit írtál hogy talán csak az idegeskedéstől... lehet hogy finoman fogalmaztam vagy nem volt elég határozott, javítok: azonnal csinálj tesztet mihelyst tudsz! csak hogy legyen lehetőséged meggondolni hogy akarod-e ha esetleg mégis becsúsott, mert ugye tudod gondolom az abortusz sajnos nem végtelen időre szól. én is 20 éves vagyok, és voltam hasonló helyzetben, kimaradt a menzeszem pár hónapja mint neked úgyhogy átérzem, bár én szedek fogamzásgátlót de ez már más tészta. ha rendszeres a mensid akkor pláne minél előbb tesztelj. kiosztani nem akarlak épp elég idegbaj ez neked enélkül is de 20 évesen miért nem védekezel?:( több eszed lehetne már... meg úgy veszem ki a történetből hogy nem is állandó pasival voltál, hogy azóta nem volt szex, így meg pláne kell a gumi, nem tudhatod mifajzat na meg egy alkalmi kapcsolatban megbízni, hogy időben kiveszi... de még az előváladék is teherbe ejthet. ha mégis együtt jártatok akkor visszavonom az utolsót. szóval minél előbb tesztelj a saját érdekedben, hogy legyen időd dönteni. kívánom hogy minden rendben legyen. üdv: Ági
2009. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát én csinálnék egy tesztet a biztonság kedvéért..elvileg ha már egyszer megvolt rendesen a menzeszed azóta, hogy együtt voltál a sráccal, akkor én szerintem nem vagy terhes. De inkább tesztelj..
2009. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utána szakitott velem. :'( Ma már nem tudok tesztet venni,majd csak hétfőn. :S
2009. aug. 15. 10:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes. Ne izgulj!!
2009. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tutira csak az idegeskedés miatt késik,ugye?
2009. aug. 16. 15:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Sokak menstruálnak terhesség mellett is. Megéri h így idegeskedsz minthogy felhúztatok volna egy óvszert?
2009. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!