Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Folytassam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a fogamzásgátló szedését vagy hagyjam abba? Idő előtt megjött.

Figyelt kérdés
Szerdán kimaradt egy szem, de utána folytattam tovább rendesen, vasárnap kellett volna szedni az utolsó szemet, tehát csak utána kellett volna megjönni, erre ma megjött. Mit tegyek? (remélem azért érthető). Természetesen hétfőn felkeresem a nőgyógyászom.
2012. nov. 17. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 5. levelemnél tartok.
2012. nov. 17. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor majd ő fog tudni válaszolni, addig ugysem kell bevenned, ha jól számolom
2012. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dede, pont ezaz, hogy van még kettő tablettám.
2012. nov. 17. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

jaaa, bocsi :)

azokat mindenképp vedd be

hiába jön meg a vérzésed bármikor a tabikat ugyanúgy kell szedni, mintha misem történt volna

el kell menni nőgyógyászhoz és majd sztem kivizsgál, és lehet h másikfajta tabit ír fel neked...

2012. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már szedd végig a levelet. Amint elmúlik a vérzés látogasd meg a nőgyógyászodat.
2012. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!