Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Múlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Múlt hónapban szombaton jött meg 5 körül. Ma nem jött még meg. Ha továbbra sem jön meg és csinálok terhességi tesztet, akkor az kimutatná ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát még csak 1 órát késik.. :) az nembaj ha holnap reggelig nem jön meg akkor vegyél terhességi tesztet!!
2009. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló sem feltétlenül napra pontosan állít be. Nekem pl. úgy szokott lenni, hogy szerda estétől csütörtök estig valamikor megjön. Egyébként pedig a tájékoztatódra valószínűleg az van írva, hogy ha a gyógyszermentes HÉTEN nem jön meg, akkor ne kezdj el új levelet, hanem menj orvoshoz. Rendesen szedted?
2009. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
minden nap mindig ugyanakkor..
2009. aug. 15. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem előfordult hogy teljesen kimaradt egy szünetben... nem voltam terhes következő szünetben rendesen megjött. az iylen alacsony hormontartalmú tabiknál előfordul az ilyen, ha rendesen szedted nem lehetsz terhes ne aggódj.
2009. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rám is rámhozta már a frászt, hogy csúszott 1 napot a mensim. Akkor kell paráznod, ha nem jönne meg egyáltalán. 1. dolgod tesztet csinálni legyen. Ha negatív, no para. Ha köv. hónapban sem jönne meg, irány a doki másik bogyót íratni.
2009. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!