Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negativ terhességi teszt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negativ terhességi teszt, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

3honapja együttvoltam a barátommal védekeztünk,de ebben a honapban nem jött meg a menstruáciom.Csináltam 3 terhességi tesztet mind negativ,de az elmúlt 2napban hányingerem van főleg ha egy-két ételre gondolok.Fáradékony vagyok és nagyon megnőtt a hasam.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 19. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

3 csak nem téved...

De ha ennyire aggódsz akkor menj el dokihoz.Ő többet tud mondani.

Amúgy nem hiszem,hogy terhes lennél

2012. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dokihoz menj el még a héten! Lehet hogy nem terhesség, hanem más bajod van! Ne késleltesd!
2012. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van hogy a tesztek csalnak...akadnak selejtek
2012. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mostanában is csináltál negatív tesztet, akkor azon látszódnia kell ha terhes vagy, de menj dokihoz és megmondja mi bajod.
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!