Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vettem be esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem be esemény utáni tablettát. Lehetek mégis terhes? Mikorra várható a következő menstruáció?

Figyelt kérdés
október 18-án volt a menstruációm utolsó napja.Bevettem a tablettát időben, oktober20-án (19.-én történt a baleset), 26-án jelentkezett vérzés(de ez volt irva mellékhatásként) szóval ez nem normál menstruáció volt?(ugyanaddig tartott mint a normál menstruáció). ez azt jelenti hogy nem lettem terhes? és a következő menstruáció mikorra várható?
2012. nov. 6. 19:02
 1/4 TOMAtm ***** válasza:

nem volt hozzá tájékoztató?

te nemvagy okos igaz?

ez a tabletta hormonális,össze-vissza fogsz menstuálni.

2012. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jön amikor jön. Egyén függő. A következőt várd a ciklusod szerint, de ne lepődj meg ha nem akkor jön meg. Valószínűleg nem vagy terhes, de ha megtörtént a megtermékenyítés akkor úgyis mindegy, hogy mit vettél be. De állítólag 24 órán belül 95%-os a hatás.


Mivel nem a rendkívűl veszélyeztetedd zónába történt a baleset nem valószínű, hogy terhes vagy.


Személyes véleményem az, hogy nem vagy az. Mivel úgy gondolom semmi esélyed nem volt rá a megadott információk alapján.


További szép napot! :D

2012. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. remélem nem lesz semmi gond.:S
2012. nov. 6. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. Tapasztalatból mondom.
2013. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!