Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval, miután elmúlt a menstruációm rá egy nappal lefeküdtünk a barátommal, védekeztünk gumival, nem is élvezett belém. Sőt, amikor betette fájt és aztán ezért rá is hagytuk. Másnap fájt a hasam és még most is. ma bevettem egy 72órás tabit, ami azt jelenti, hogy kb a 70.órában vettem be.

2012. nov. 19. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY TERHES VAGY TERHES VAGY TERHES VAGY TERHES VAGY
2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek kellett a tabletta ha használtatok gumit és el sem ment?
2012. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, így visszaolvasva tényleg gáz, csak mivel másnap rohadtul fájt a hasam, és hányingerem is volt bepánikoltam.
2012. nov. 19. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

MÁSNAP fájt a hasad?

A terhesség tünetei LEGHAMARABB 2 hét után jelentkeznek, de valakiknek még el is maradnak ezek a jósló fájások.

Csak nem értem: Miért nem olvastál ennek utána? Esetleg biológia óra?


Ha elég idősnek érzed magad szexelni akkor utána ne azon nyavalyogj már, hogy lehetsz-e terhes óvszer mellett és, hogy ráadásul a párod el sem ment! Semmi rosszindulat, de szerintem korai neked még a szex...

2012. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OMG, először tanulj biológiát, utána szexelj...
2012. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rózsa0000 válasza:
0%
dehogy lehetsz az csak az ovuláció alatt lehetséges az pedig nem egy két nappal a menstruáció után van
2012. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

könyörgöm a terhességi tünetek általában az 5.-6. héttől jelentkeznek. NEM MÁSNAP. A legtöbb nőnek semmi tünete nincs, az az első hogy nem jön meg. Mért nem jársz utána a dolgoknak mielött rengeteg hormonnal mérgezed magad feleslegesen?????? Tudod mit okozol vele a szervezetednek? Felboríthatja a hormon rendszeredet. ne lepődj meg ha nem fog megjönni rendesen vagy nagyon fog fájni a hasad, ezek gyakori következményei. Annyira birom hogy ahhoz van eszetek hogy szexeljetek de foggalmatok sincs a következményekről vagy hogy mi hogy zajlik az emberi szervezetben. Akkor most elírom jó???

Szóval a megtermékenyülés kb az aktus után jó pár órával akár napokkal történik meg. A beágyazódás 3-7 napon belül. A tesztek leghamarabb kb 2 héttel az aktus után mutatja ki a terhességet. A spermium akár 4-5 napot is elél a méhben, petevezeékekben, a petesejt 12-36 óráig képes megtermékenyülni. A peteérés (ha pontos a havid) héttel akkor az előző mensi első napjától számitott 2 hétre van. Ja és a másik tévhit? a spermium órákig elél a levegőn nem pusztul el pillanatokon belül.

2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most azonnal felakasztom magam.
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már, ő legalább védekezik! Ez a véglet sokkal-sokkal jobb mint a "elsőalkalommal/állva/megszakítással/14 évesen ugye nem lehet teherbe esni" típusok.

A kérdésedre válaszolva: nyugi, a terhesség nem jelentkezik ilyen hamar, és amúgy is jól védekeztetek!

21/L

2012. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!