Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye így nem leszek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal a hétvégén együtt voltunk .. pár percig volt bennem csak..én előtte még szűz voltam..nem ment el ( tudom az előváladékban is lehet sperma) viszont cigizik (így nem olyan erősek a spermái?!) ezek után vettem be 24órán belül eseményutáni tablettát..nem tudtam hogy 12órára rá kellett volna még 1et..azt az első után 48órán belül vettem be.. mekkora az esély hogy terhes leszek ?:SS

2012. nov. 27. 16:23
 1/6 anonim válasza:
0%
2012. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0,47425% + - 0,00001
2012. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schocko ***** válasza:
0-0,125486%
2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még akkor is van esély terhességre, ha rendesen védektek, mivel nem létezik 100 %-os módszer, de így, hogy meg sem próbáltok rendesen védekezni...


Ha így folytatjátok, előbb utóbb besikerül egy gyerek.


De vegyük végig...


- "pár percig volt bennem" -> jól tudod: attól még hogy nem megy el benned, lehetsz terhes


- "én előtte még szűz voltam" -> szerinted ez számít valamit? Első alkalommal is ugyanolyan eséllyel teherbe lehet esni.


- "cigizik" -> a cigi nem fogamzásgátló. Igen, igaz, hogy a dohányzás nem használ a termékenységnek, de!

Gondolom, nem 40 éves. Vagy igen?

A fiatalok sokkal sokkal termékenyebbek, mint az idősebbek. Amennyit ront a termékenységén a cigi, azt bőven ellensúlyozza a kora.


HA nem olvastad el előre a tájékoztatót, attól még MOST elolvashatnád! Ezt írja:


"Ha Ön elfelejti bevenni a második tablettát (vagy több mint 16 óra telik el az első és a második tabletta bevétele között), vegye be azonnal, amikor eszébe jut és minél előbb keresse fel gyógyszerészét, orvosát, vagy bármelyik sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciát."


Nyilván nem hat úgy, mintha időben bevetted volna.

Viszont eleve kicsi az esély a terhességre, így jó eséllyel megúszod.

2012. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semekkora, nem kell aggódni.
2012. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

tegnap megjött.

2012. dec. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!