Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom most mi a helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most mi a helyzet velem SOS?

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve vagyok együtt a barátommal aktív nemi életet élünk fogamzásgátlót szedek 1 éve Belarát. Most ez a hét volt a szünet. Tegnap kellett volna megjönnie mindig pontosan szokott. Antibiotikumot (sumetrolim) szedtem 3 napig napi 4 szemet mert felfáztam. Most péntek van és semmi görcsöm sincs, csak barnázok de ez nem menzesz én nem szoktam barnázni nekem rendes vér szokott jönni. Lassan vége a hétnek és hétfőn már az újabb szelvényt kell elkezdenem de nem jött meg :/// A szünet mentes időszakban hétfőn, kedden, szerdán is élünk nemi életet és belém megy a barátom de 1 éven keresztül nem lett gyermekünk így.

Lehet, hogy terhes vagyok?

20/L


2012. nov. 30. 13:57
 1/8 anonim válasza:
egyáltalán nem biztos lehet hogy az antibiotikum miatt van
2012. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is arra fogom de most mit csináljak hétfőn kezdjem el szedni a foggátlót úgy, hogy nem menstruáltam?
2012. nov. 30. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, kezdd el szedni mindenképpen, különben mindent felboritasz!!!!
2012. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum szedés alatt és a befejezése után még 7 napig alkalmaztatok kiegészítő védekezést (gumi)?


Ha nem, akkor könnyen lehet, hogy terhes vagy.


Vegyél egy tesztet!

2012. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem ilyen gyorsan, főleg tabletta mellett nem hinném h terhes lett.. amúgy is a tablettaszedés után is 3 hónap idő kell, h minden visszaálljon.. csak bezavart a kúra.. ennyi...
2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alkalmaztatok kiegészítő védekezést az antibiotikum kúra alatt és még utána egy hétig?

Ha nem, akkor bizony lehetsz terhes.

De akár alkalmaztatok, akár nem, mielőtt elkezded az új levelet, terhességi tesztet kell csinálni!!!

2012. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most màr rendesen vérzek ez jò jel :)
2012. dec. 1. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor meg nincs gond...:)
2012. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!