Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Tudom, elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Tudom, elég szar helyzet. Akaratom ellenére történt ugyan az aktus, mégsem mondanám, hogy erőszak lett volna.

Figyelt kérdés
Nem védekezett a srác, és én nem szedek fogamzásgátlót. A srác állítása szerint nem élvezett belém. Szerintetek mennyi az esélye, h mégis teherbe estem? Lécci válaszoljatok!
2011. szept. 10. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
67,45234% ha pontos voltam
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy lehet, h akaratod ellenére, de nem volt erőszak? Egyébként lehetsz, az előváladéktól, de nagyon kicsi a valószinűsége
2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan esemény utáni tablettáért!!!!

+ ha a pasid--szakíts vele!

+ ha nem a pasid, feljelenteném!

2011. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy a ciklusod hányadik napján tartottál, amikor az aktus történt, illetve, hogy igazad mond-e a srác. Mellesleg esély mindig van, de a ciklustól függ, hogy mennyi. Így nem lehet megmondani... De ha még nem telt el 72 óra, ajánlanám a sürgősségi tabit, ha már eltelt, akkor nincs mit tenni, az aktus után kb. 2 héttel csinálj tesztet.
2011. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
ezt nem értem...akaratod ellenére történt,de nem erőszak?akkor most akartad vagy nem?
2011. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát látatlanban nehéz eldönteni, főleg, hogy minden körülményt nem ismerünk. De egy terhességi gyorsteszt eldöni, nyilván. És ha úgy maradtál, akkor gondolkodhatsz, mi legyen a következő lépés.
2011. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
Ellentmondásos már a kérdés is
2011. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy részeg vagy drogos voltál és ezért volt "mégsem" erőszak+állítása szerint tehát te nem emlékszel.Na mindegy.Nem tudom mikor történt, de ha 72 órán belül akkor esemény utáni tabi vegyél be.Ha nem akkor imádkozz+vegyél egy tesztet 10 napos terhességet kimutat, de jobb ha többet is veszel és később is tesztelsz.Simán lehetsz terhes mert az előváladékban is van sperma.
2011. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló.Azért a legtöbb esetben a férfi az erősebb fizikailag.Emlékszem rászóltam a pasira húzza föl a gumit de nem húzta.Nem tudtam leszedni magamról mert jóval nagyobb termetű volt mint én.Mondtam neki mindig,hogy hagyja abba.Nem hagyta.Akinek ezt elmeséltem mindenki hibáztat.
2012. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tini koromban is volt valami hasonló.Óvszerbe kezdtünk sexelni majd a srác levette a gumit és visszadukta a ....Szóval akkor még védtelenebb voltam.Másnap sírva ment anyám a nődokihoz velem.A pasi még meg is fenyegetett,hogy terhesség esetén el kell vetetnem.Ha nem akkor ő kísér el a dokihoz.Persze ez nem úgy működik.16 voltam akkor.
2012. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!