Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire felelőtlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felelőtlenek a fiatalok, vagy ilyen bevett szokás (és tabu) a megszakításos szeretkezés?

Figyelt kérdés
A negyedik-ötödik esetbe botlok bele. A kulcsmondat általában a "majd kiveszem", de olyan is volt már, hogy "beleélveztem, és a csaj utána kimosta" - Ráadásul itt mind okos és intelligens fiúkról beszélünk, mert másokkal szóba sem állok. Még olyan is volt, akivel nem lehetett semmit kezdeni, mert felhúztuk a gumit, és lekókadt. Én lennék ilyen parás, vagy... hogy oldjátok meg, ha a gumi és a tabletta ki van zárva?
2012. dec. 2. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A gumi és a tabletta ki van zárva? Az szívás.
2012. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokan ilyen felelőtlenek... Volt baráti körömben is ilyen lány, hiába magyarázta neki az ember, hogy neki van veszteni valója, és amúgy is illene már elmennie nőgyógyászhoz. Aztán már később eljutottam arra a szintre, hogy nem az én bajom, nem érdekel. Két eseményutáni bevétele után megtanulta a leckét.
2012. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem szokás! Még van pár módszer, ami nem annyira jó, mint a fent említett kettő, de akkor nem is kell olyannal lefeküdni, akivel nem akar az ember családot. Egyébként meg a gumiból több fajta is van, nem lehet kifogás, hogy allergiás rá az ember.
2012. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg pharmatex KOMBINÁLVA megszakítással... külön-külön nem túl biztonságos egyik sem, de együtt azért már elég kicsi az esély a terhességre.
2012. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se értem, miért teszik ezt ennyien... Bár én még nem voltam senkivel "úgy", de énmá' mos' tudom, hogy ez így lehetetlen. Én tutka' nem bírnám megállni, mert annyi akaraterőm sincs, mint egy elcs*szett hangyának.
2012. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire felelőtlenek. Nincsenek normálisan felvilágosítva, nem gondolkodnak, magasról szarnak a következményekre.

Nőgyógyászaton olyat is látni, akinek egy éven belül már a harmadik abortusza volt nyáron....Szerinted?


Egy kezdő kapcsolatban biztos nem szexelnék óvszer nélkül (tabit nem szedhetek). Ha nem áll fel neki kotonnal, akkor gyakorolja.

Egy idő után lehet próbálkozni esetleg spermicid és megszakítás kombinációjával, de a legtutibb akkor is az óvszer.

Idióta az, aki belemegy ebbe a "majd előtte kihúzom, ne aggódj" baromságba.

2012. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé gáz, ami most megy. Aztán, ha a csaj teherbe esik jönnek a hülye kérdések: "Hogy miért történt?", vagy " Hogy történhetett ilyen, hiszen csak egy kicsit volt bennem?"...


Nem bírom a fogamzásgátlót, a férjemnek kiütése lesz az óvszertől, de van a remek Betadine kenőcs, és szex után lemossa a péniszét és bekeni vele, azóta nem kiütéses.

Tehát mindenre van megoldás.

2012. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem sosem vonzott a gumi, a tabletta meg vagy van a nőnek, vagy nincs. Általában hosszabb kapcsolataim vannak és mindig megszakítással "védekezünk". Még sosem volt belőle probléma és szerintem így a legélvezetesebb. Én sem hiszem, hogy lenne belőle gyerek, de ha mégis, hát állok elébe :D
2012. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!