Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? A fogamzasgatlotol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fogamzasgatlotol a beka******alatt van a libidom. Valamit tudtok ami segitene, a gyogyszert abbahagyni nem szeretnem. Nem izgulok fel, vagy csak nagyon nehezen, ez biztos a gyogyszertol van, mert az elott nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

#libidó #faogamzasgatlo tabletta
2012. dec. 2. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, vagy abbahagyod, vagy gyógyszert váltasz, vagy eltűröd.

23n

2012. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondd el a nőgyógyásznak. Tudom, hogy ciki, de nem fog meglepődni, nem te vagy az egyetlen ezzel a problémával. Ír fel másikat.
2012. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
olyat szedek amiben nagyon keves a hormon,es amugy nagyon jo,mas mellekhatasa nincsen,semmi csak ez.azert nem valasztom most az orvost,mert vizsgalat nelkul irja fel a gyogyszert ami neki tetszik..
2012. dec. 2. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy abbahagyod, vagy tűröd. Más megoldás nincs.
2012. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
eleg sz*r:(
2012. dec. 2. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor válts nőgyógyászt is, a lelkiismeretesebbje nem ír fel tablettát vérvétel nélkül. Te tudod társz-e vagy váltasz, szerintem megérné másikat feliratni.
2012. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Keress másik orvost. Vagy fogadd el, hogy így élet le a következő éveket.
2012. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az orvos nem tudja a vérvétel alapján sem megállapítani, hogy csökkenni fog-e a gyógyszertől a libidója. Sosem értettem, hogy ezt honnan veszik a nők...

Azzal annyit tud megnézni, hogy normálisan működik-e a mája..

Védekezz gumival és kész.

2012. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Utolsó! Senki sem mondta, hogy ezért kell a vérvétel. A fentiek arra reagáltak, hogy az orvos mindenfajta vizsgálat nélkül ír fel gyógyszert.
2012. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet le fogtok pontozni, de személyes tapasztalat!!

Tavasszal én is ebbe a helyzetbe kerültem, semmi nem lehetett rám hatni. Szétmentünk, bár nem emiatt. A gyógyszer számlájára írtam... Gondolkodtam az abbahagyáson de nem tettem mert ugye a pozitív dolgok... és édesanyámmal beszéltem, ő azt mondta hogy bizony számít a partner...! Közben éltem az életem, ismerkedtem, majd jött a mostani párom. Elkezdtünk randizgatni, összejöttünk és mintha kicseréltek volna, több mint fél év után sincs semmi gond! Néha az is elég ha egy hosszabb csókot váltunk, meg is lepődik hogy én kezdeményezek. Az előző barátomnál a gond 4 hónap után jelentkezett! Aztán rájöttem hogy sokat számít a másik fél ebben igaza van édesanyámnak, ha jobban belegondolsz biztos vannak dolgok amiket nem tudtatok úgy megbeszélni, apró sértődések, odavetett dolgok amik bizony nem tetszettek. Ezek is nagyon tudnak hatni a nőkre, én is mióta bármit! meg tudunk beszélni, megnyíltam, elmondom ami nyomja a lelkem nincs ilyen gondom. És sokat számít hogy áll ő ehhez! És a hormonok erre csak rátesznek.

Én nem hagytam abba, nem cseréltem le, mégis működik minden, egy harmonikus kapcsolat kell amiben nem görcsölsz, amiben nem elvárás semmi hanem élvezet, nincsenek elnyomott dolgok, megbeszéletlen helyzetek. Én egy alapos, mindenre ami nyomaszt kiterjedő beszélgetést ajánlok először, bármi ami nyomja a lelked mondd el neki!

2012. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!