Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy gond, ha a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, ha a 7 napos szünet véletlen 8-ra sikeredett? (Yasminelle)

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem voltal vedett a szunetben + most min. 1 hetig.

2012. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, az. El kellene olvasni a tájékoztatót...

Pont olyan, mintha az első héten kihagytál volna egy szemet.

Így sem a szünetben nem voltál védett (szóval ha védekezés nélkül szexeltél a 8 nap alatt, az ciki), és még egy hétig sem leszel az.

2012. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már bocsika, de mi az, hogy a szünetben sem voltam védett? a 7 napos szünetben védett vagyok... most igaz, hogy elfelejtettem bevenni az új levél első szemét, de a védettséget nem veheti el visszamenőleg :DD
2012. dec. 3. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán el kellene olvasni a tájékoztatót, nem kiröhögni azt, aki jobban tudja.


"Egy filmtablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be, és használjon kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. óvszert) a következő 7 nap alatt. Ha a mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor terhes lehet. Ebben az esetben forduljon orvosához.


Kiemelném az utolsó mondatot....


És tessék az okát is elárulom: A spermiumok akár 5 napig!!! is életképesek a női szervezetben.

Ha az első szemet kihagyod, akkor bizony peteérésed lehet, és az x napja benned lévő spermiumok bizony megtermékenyíthetik.

2012. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már bocsika kiscsillagom, de nem fogom elmagyarázni, mert úgy látszik, túl buta vagy ahhoz, hogy felfogd.

Nőgyógyászaton dolgozom, nyugodtan elhiheted nekem, hogy a 7 napos szünetben sem voltál védett.

2012. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy esetleges terhesség nem jelent nagy gondot, akkor nincs nagy gond. Jól mondták a többiek, bizony előfordulhat a terhesség, ha a szünetben együtt voltál valakivel.
2012. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért kioktatni nem kell...
2012. dec. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!