Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció késleltetése?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Krisztike kérdése:

Menstruáció késleltetése? Szeretném, ha vasárnap helyett 7főn jönne meg, mert szalagavatóm lesz.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél citromot!
2012. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja citromlé
2012. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nektek bevált? mert antibébit szedek és pont vasárnap lenne a 2.nap hogy meg van.Ettől 7főn 100hogy megjön?
2012. dec. 3. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg így van! A citrommolekulák jóóól megkergetik a mensi-atomokat, míg meg nem ijednek, 'oszt várnak, mint atom! ,-)
2012. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El ne hidd ezt a citromos baromságot! :D A gyógyszerrel tudsz manipulálni, de nem egészen értettem ahogy leírtad, hogy hogyan szeded vasárnap körül.. Olvasd el a betegtájékoztatót, vagy telefonálj a nőgyógyászodnak, ő tud értelmes választ adni.
2012. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a citrom tényleg jó állítólag.. miaz, hogy baromság? -.-
2012. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért baromság, mert a citromlé hígított citromnak csúfolt produktum, de még ha magáról a gyümölcsről is beszélünk, ha így lenne, akkor én sosem menstruálnék, mert minden nap minimum egy citromot fogyasztok.

Ennek a népi praktikának annyi a valóság alapja, hogy nagy dózisú C-vitaminnal valóban lehet késleltetni, de annyit gyümölccsel nem tudsz bevinni.

Ahogy az előbb is mondtam, szerintem ahelyett, hogy ránk hallgatsz, fordulj orvoshoz, akár telefonon is, és kérdezz rá, ő biztosan okosabbat tud mondani, mint mi. :)

2012. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!