Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kifolyhat az óvszerből alul a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifolyhat az óvszerből alul a sperma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves vagyok, a barátnőm 17. Ma reggel együtt voltunk (harmadik alkalom volt, szóval elég tapasztalatlanok voltunk), viszont miután elmentem, egy kb fél percig még csókoloztunk és csak utána húztam ki az óvszert. Viszont az óvszer alatt is tiszta lucsok voltam és rögtön jött az aggódás, hogy mi van, hogyha kifolyt a sperma alul? Ilyen előfordulhat? A gumi még teljesen rajtam volt. A spermak a kis zsákba voltak. Valószínű, hogy a barátnőm nedve volt, de nem vagyok benne biztos. Szerintetek mennyi esélye van, hogy terhes lehet? Mondom kb fél percig voltam még benne és lovagló pozicióban élveztem el. Mindegyik óvszer tartalmaz spermicidet?



2012. dec. 9. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Az csak a síkosító.

2012. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a gumi rá van tapadva a cerkára akkor amellett nem megy ki semmi. Te is észreveheted milyen nehéz levenni, ügyesen ki van találva jól odaszívja magát. Szóval valószínűleg a barátnőd nedve volt, az alap sikosító nem tartana ki az aktus végéig önmagába és az nem olyan sok hogy észrevehető lenne. 22/F
2012. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolóval teljesen egyetértek.
2012. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!