Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehetne még használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne még használni óvszer és pharmatex mellé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túlaggódós a kérdés de esetünkben van a félelemnek alapja. Sajnos hormonális fogamzásgátlót nem használhatok.
2012. dec. 10. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam hogy a Pharmatex nagyon megbízhatatlan.

Mi a párommal csak óvszert használunk, Lifestyles skyn-t ( épp gyógyszerszünetet tartok 6 hónapig) és eddig semmi baj nem volt vele.Csak kíváncsiságból megpróbáltunk elszakítani egyet mert én is ilyen parás vagyok és nos , megszenvedett vele az ember :D Ha jól használjátok semmi baj nincs azzal szerintem.Én mindig tartok itthon esemény utáni tablettát, ha véletlenül mégis valami baj lenne legyen, nőgyógyász simán felírja neked sőt még örülni is fog hogy előre gondolkodsz.

2012. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az óvszer a legjobb!!! A pharmatex amellett hogy nem túl biztonságos, még csíp is (engem legalábbis).
2012. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túlaggódós.

Ha ennyire parázol a terhességtől, akkor inkább csak orális szex legyen.

2012. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az esemény utáni is hormonos, azt sem használhatom. A pharmatex használható óvszer mellé is, de az tény hogy nem valami hatásos. Nekünk 8 év alatt egyszer szakadt ki az óvszer, így lett a nagyobbik gyermekünk. A kicsi spirál mellett "kapaszkodott" meg. :) Tündéri mindkettő, de most még nem szeretnénk harmadik babát, majd talán 4-5 év múlva. Lassan már szexelni sem merünk, nehogy megint baba legyen ez viszont nincs túl jó hatással a kapcsolatunkra. A megszakítást próbáltuk óvszerrel kombináva, de valahogy soha nem jön össze a férjemnek.
2012. dec. 10. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eszedet is használhatod még mellé...
2012. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tényleg értelmes válaszokat!


Kedves sorraia! Kifejtenéd bővebben, hogy mire gondolsz?

2012. dec. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!