Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ennyire nem ajánlott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nem ajánlott a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
mielőtt bárki nekem esne, én nem így csinálom, szűz vagyok még, csak nem értem miért ássa el mindenki ennyire ezt a módszert...persze, a tabletta meg óvszer biztosabb, de ha a partner tapasztalt és tényleg ki tudja venni időben, akkor azért nem nagy az esélye a terhességnek. vagy tévedek? 18/L
2012. dec. 12. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
valaki hisz az előváladék legendában, valaki nem. az orvosok egyik része mellette, a másik része ellene van. de tegyük félre az előváladékot. mi van, ha a srác nem tudja időben kihúzni? ezért is veszélyes
2012. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mirror06 ***** válasza:

az előváladéktól is lehet terhes az ember


a statisztika szerint 35.7% (vagy 37.5%, nem emlékszem) a teherbe esések aránya ezzel a módszerrel, ami azért elég nagy

2012. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem jó, mert sose lehet tudni, mindig történhetnek bakik. Persze, ha nem baj, ha becsúszik egy baba, akkor nyugodtan lehet ezt választani. De gondolom, 18 évesen nem szeretnél még. :)
2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ezek a 35%-os statisztikák erős túlzások. Nem hiába ereszt ki a pasi több millió spermiumot egyszerre és abból csak pár darab éri el a petesejtet. Nem egy akadály van útközben ami után elpusztulnak. Át kell törni a méhszájon, fehérjelebontó váladék a hüvelyben, fehérvérsejtek a még körül, stb.

Régen nem volt óvszer és 40 év dugás alatt 2-3 gyerek született.

Igaz hozzá kell tenni, hogy van rá matematikai esély és előbb utóbb, mondjuk 3-4 ezer próbálkozás után becsúszhat 1-2.


Abba is bele kéne gondolni, hogy a különböző óvszer és fogamzásgátló készítményeket gyártó cégek halálra keresik magukat a dugáson mivel elültetik a bogarat az emberek fülében vagy hamis statisztikákkal félemlítik a párokat, hogy vegyed a terméküket.

2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még = méh
2012. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm megy abortuszra karácsony előtt ilyen hamis statisztikai adatok miatt...
2012. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én nem mondok sem pozitív sem negatív véleményt. Egyértelmes ember némi utánajárással feltudja mérni, hogy mit gondol biztonságosnak.

Felőlem alkalmazhatja bárki ezt a módszert, de vállalja is az esetleges következményeket és utána ne itt kérdezgesse, hogy ilyen 'védekezés' mellett vajon teherbe esett-e.

23n

2012. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mmano88 ***** válasza:
60%

Tavaly lettem így terhes... én is azt hittem hogy kicsi az esélye. Ezek után azt mondom 50-50%. Vagy olyan szerencsés (szerencsétlen-kinek hogy) vagy/vagytok hogy össze jön így, vagy nem.

Persze ha nem gond hogy becsúszik a baba, akkor semmi gond vele. :)

2012. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 éve csinálom igy, és nem lettem terhes:D csak érteni kell hozzá.. de nem akarok itt vitázni senkivel se, aki úgy gondolja, h neki igy nem lenne jó, az ne csinálja. mondjuk, én naptármódszert is alkalmaztam mellette, szóval..
2012. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én 1 éve csinálom igy és még eddig semmi probléma nem volt !
2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!