Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fiú vagy a lány vegye meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú vagy a lány vegye meg az óvszert? És ki húzza fel, ki tudhatja jobban?

Figyelt kérdés
A fiú már nem szűz, a lány még igen. ??

2012. dec. 8. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát egyértelműen a fiú vegye meg, és ha a lány még szűz, én nem bíznám rá a felhúzást sem... ;)
2012. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyuci....

Akik még ezen is problémáznak minek fognak neki?

2012. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért fontos az az információ, hogy a lány még szűz? Talán emiatt kéne neki megvennie? Fiúnak a dolga!
2012. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem apám vett először kotont, egy elég nagy pakkot,amit kitartott egy darabig.

Az hogy ki húzza fel, az előjátéktól függ, ha jó, durva, olyan, amilyet szeretek, akkor a csaj :) ha valami kötelezőnek tűnő szar, akkor én.


22/F

2012. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az óvszert vegye csak a pasi, ő tudja, hogy milyen felel meg neki. :) Aztán ha tartós a kapcsolat, akkor én meg veszem a fáradságot és elsétálok a nőgyógyászomhoz fogamzásgátlót íratni - az viszont az én dolgom. :)
2012. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jól nézünk ki, ha csaj veszi a gumit, akkor a pasi egy dzsigoló...
2012. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Jó esetben mindenkinél van. Húzza fel az, aki jobban ért hozzá (én már szűzen is tudtam, hogy kell, mert Vöröskeresztes voltam:D ). De nyilván ez a ritkábbik eset. Nem mellesleg attól, hogy az illető nem szűz, még simán lehet, hogy nem jól húzza fel (kifordul, nem fogja be a "tasakot", kivételnél nem tartja, nem húzza fel tövig...stb).
2012. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
én voltam már 15 pasival, de még egyszer sem húztam fel gumit...
2012. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én esetem olyan, hogy általában hordok magamnál, mert kitudja. Rámtör a vágy és akkor ne emiatt ne legyen semmi. Egyszer egy benzinkútra kellett bemenni a pasimnak, mert az előjáték közepén jöttünk rá, hogy nincs gumi...persze őt küldtem be, neki meg álló pöcc.sel égett a pofája. Úgyhogy inkább legyen mindig, az nem árthat! Én inkább áthárítom a felhúzást, mert félek, hogy elbénázom és miattam lesz baleset... csak a férfi érzi jobban, hogy jól sikerült e a felhelyezés!
2012. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mind a ketten vegyetek óvszert, az a biztos..
2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!