Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 2 tablettát, ilyenko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 2 tablettát, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

4. hónapja szedem a Rezia fogamzásgátlót,és most bizonyos okok miatt 2 szem kimaradt,a 9 és a 10. napi adag.

A tegnapit azóta már bevettem,de nem tudom,hogy most meddig kell ezután kiegészítő védekezést alkalmaznunk a párommal.

A betegtájékoztató csak annyit ír,hogy ha a 8-14. napon felejtettem el EGY tablettát akkor vegyem be utólag és nincs szükség kiegészítő védekezésre..

Arra,hogy ha több mint egyet hagytam ki csak annyit ír,hogy forduljak az orvosomhoz. Erre jelenleg nincs lehetőségem,ezért tanácstalan vagyok.



2012. dec. 13. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz kell fordulni akkor valahogy meg kell oldanod.

Ha nem akkor tedd azt amit a betegtájékoztató ír. Vagy használjatok kiegészítő védekezést. Még mindig olcsóbb mint egy abortusz, vagy egy esemény utáni.

2012. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy a következő menstruációig kieg védekezés kell, de hívd fel az orvosodat, elmondja, mit tegyél.
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!