Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora esélye van annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélye van annak, hogy a barátnőm teherbe esett? Bővebben lent. Fontos

Figyelt kérdés
A barátnőmnek a tegnap lett vége a menstruációs ciklusának. Űgy történt, hogy már volt egy aktusunk,amikor ugyanis használtunk óvszert. Viszont a másodiknál tűl erős volt a hév, a tusolóban voltunk és megtörtént a dolog, de nem védekeztünk. Én nem gondoltam, hogy ilyen hamar orgazmusom lesz és nem izgattam magam, még úgy éreztem, hogy nem vagyok azon a ponton. De mikor kivettem, abban a pillanatban orgazmusom tört ki és beleengedtem a vízbe. Hirtelen mindketten megijedtünk és a barátnőm, ahhoz a víhez kapott és hamar lemosta. Mekkora esélye van, hogy teherbe eshet? Nálam még maradhattak spermiumok? Az előváladék mikor mehetett el és lehetett benne még spermium?
2012. dec. 22. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát,elég nagy az esélye...

Terhességi tesztet ajánlom nemsokára.

Ja és ha terhes ne vetessétek el. Ne már a ti hibátok miatt halljon meg egy magzat...

2012. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
figyu,egyeske ne tupirozzad az ifjúságot még jobban DD vagy neveld fel te a kölköt-ökörállatjaD
2012. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elso aktus utan valoszinu maradt sperma a hugyvezetekben, ami a masodiknal az elovaladekkal keveredve bizony ad eselyt a terhessegre.

Nem is keveset.

2012. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a mensi után elég kevés az esélye.
2012. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 72 orás tablettát hétfő reggel vajon már késő lesz-e, hogy bevegye?
2012. dec. 22. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Az későn van, menjetek be az ügyeletre, ott is kiadják a receptet. Különben is, hétfőn is ünnepnap van.
2012. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minel elobb veszi be annal hatasosabb.
2012. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt sose értettem, mi az, hogy túl erős volt a hév???? Annyi eszetek van, nincs védekezés, nincs szex, ennyi...
2012. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem benne mentél el akkor nincs para. azmeg főleg h utolsó nap.. kb semmi esély h terhes. én egy évig 'védekeztem' így és soha nem volt semmi baj. 72 órásat meg felejtsd el mert 1 évig össze vissza fog neki megjönni. előnedvet meg mindenki szajkózza de mégis mért több millió spermiumot lősz ki? mert annyira kicsi az esélye a dolognak
2012. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert utolsónak szerencséje volt, nem jelenti azt, hogy a kérdezőnek is az lesz...valaki védekezés nélkül se lesz terhes, valaki meg megszakítással rögtön...
2012. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!