Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csütörtök este mensire utaló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtök este mensire utaló jelek voltak?! Pirosas folyás. Iiyenkor másnap megjön. Elkezdtem a symicia fog. Gátlót (életemben először).

Figyelt kérdés
A mensim nem jött meg rendesen. Barnás folyásom lett. Nem is nevezném annak mert elég gyenge. ( sose volt ilyen) egy hete voltam a gyógyszert iratni. Vizsgálat is volt. Terhesség ki zárva. Viszont volt/van egy enyhe hüvelyi gyulladásom. Lehet ez miatt van? Nemtudom h akkor most érdemes volt elkezdenem a gyógyszert vagy totál félre értettem a jeleket. Szerintetek mi lehet ez? :s
2012. dec. 23. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kellet volna várni, míg rendesen megjön....
2012. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Symicia fog.gátló gyógyszert a menstruáció első napján kell elkezdeni és már az első napon biztonságot nyújt a nem kívánt terhesség ellen. De azért nem árt 1 hetet még várni, így én ajánlom az óvszeres védelemet emellett.

A pirosas folyás lehet vérzés előjele is, de nagyon fontos, hogy a menstruáció első napján kezd el a gyógyszert, mert különben nem lesz megfelelő a védelem első alkalommal sem, és ha jól tudom, akkor várnotok kell még 1 hetet vagy hónapot! Nem tudom pontosan, de barátnőm is ezt szedi, és meg van elégedve vele. Enyhe vízhajtó hatása van, sokan fogyni is tudnak tőle, illetve alacsony hormontartalmú készítmény, nem fogsz tőle szőrösödni oly mértékben :)

2012. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kb 1 hete voltam dokinál mert hó elején kellett volna megjönni és megijedtem h esetleg becsúszott egy baba.lehet h a sok stressz ami mostanában ér,fel is voltam fázva.ezért megörültem az előjeleknek.és a tabi után másnap kezdődött a barnázás.
2012. dec. 23. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem az előjelekkor kell elkezdeni bakker, hanem a vérzés első napján. Azért nem vérzel rendesen, mert szarul kezdted el...
2012. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mi a teendő? hagyjam abba és a legközelebbinél kezdjem el..vagy szedjem végig?:/
2012. dec. 23. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedd végig. Csak ne csodálkozz rajta, ha nem jön meg rendesen, hanem sokáig fogsz pecsételni.
2012. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segìtséget.egy utolsó kérdés attól még ugyanúgy hatni fog vagy várjam meg anig rendesen megfog majd jönni?
2012. dec. 23. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatni hat, de azért egy hetet várj, biztos ami biztos alapon.
2012. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!