Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha a második levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a második levél fogamzásgátló tabletta elkezdése után ismét görcsöl a hasam és vérzek?

Figyelt kérdés
26-án kezdtem el szedni a második levél Lindynette 30-at, akkor már nem volt meg (24-én múlt el). Tegnap este a tabletta bevétele után elkezdett megint görcsölni a hasam, ami reggelre elmúlt, éjszaka nagyon gyenge vérzésem volt. Ma egész nap nem volt semmi, de este ismét elkezdett fájni a hasam és minimális mennyiségű vérzésem is volt. Ez normális, vagy minél hamarabb el kéne mennem a nőgyógyászomhoz? Ha ilyen pecsételő vérzésem van, akkor megfelelő védelmet nyújt a tabletta?
2012. dec. 28. 19:54
 1/4 anonim válasza:
Azonnal kérj időpontot az orvsodhoz. Az ilyen spontán vérzések komoly betegség tünetei lehetnek...és nem, nem kéne vérezned. A tablettával pont, hogy nem fordul elő vérzés akkor, amikor nem számítasz rá.
2012. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Bár a betegtájékoztatóban az volt, hogy pecsételő vérzés jelentkezhet, csak az nincs benne, hogy meddig. 28-án még fájt a hasam, de nem véreztem, tegnap pedig már semmi nem volt. Lehet, hogy a 7 gyógyszermentes nap utáni hormonadag váltja ki? Január 7-re kaptam időpontot, gondolom addig védekezzünk más módon is, ugye?
2012. dec. 30. 11:46
 3/4 anonim válasza:
A gyógyszer valamelyik összetevőjére vagy érzékeny, ezért vérzel. Minden esetre meg kell jegyeznem, nem sok észre vall, hogy ezt itt kérdezed meg. Egyenesen orvoshoz kell menni, nem laikusoktól kérdezni...
2013. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A válaszod első felét köszönöm, a második felére pedig csak annyit reagálnék, hogy kérlek nézd meg a kérdés kiirásának dátumát, a két ünnep között NEM rendelt az orvosom, telefonon NEM tudtam elérni, ezért tettem fel a kérdésemet itt, hátha valakinek volt már hasonló tapasztalata és az ő orvosa által elmondottakat el tudja mondani nekem. De azért köszönöm a válaszod, tényleg...
2013. jan. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!