Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nagyobb szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni a bogyót, de azóta sokkal jobban, többet kívánom a barátomat, mint előtte. Érdekes, pedig azt olvastam, hogy inkább enyhíti az ilyen ingereket a nőknél. Mondjuk azt hozzá teszem, hogy valamilyen szinten ellenem van a tabletta, mert egy idő után olyan száraz leszek tőle ott lent, hogy azon nem sok minden tud segíteni.

Ti hogy vagytok ilyen téren??:)



2012. dec. 18. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez, és fogytam is. A nedvességgel nincs gond.
2012. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy.. mind a libidóval, mind a szárazsággal kapcsolatban.. bónusz grátiszként a melleim is növekedésnek indultak.. egy hónapja szedem, de már nem jók a korábbi melltartóim.. na nem mintha zavarna :D
2012. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, ti mit szedtek? Nekem csak negatív tapasztalataim voltak eddig a fogamzásgátlóval :( fejfájás, reggeli rosszullét, szexuális étvágy csökkenése..
2012. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Jangee.
2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Claranette..féltem tőle, mert azelőtt még nem hallottam róla, de eddig csak jó tapasztalataim vannak vele.mondjuk lekopogom, mert még igencsak az elején járok
2012. dec. 18. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem ezt tudom mondani..én 3 évig szedtem fog. gátlót,de nekem inkább csökkent a libidóm mint nőtt volna..persze amíg a párommal nem költöztünk össze,hanem csak járt hozzánk és egy héten csak 1-2 napot voltunk együtt,akkor volt szex is minden héten(kivéve akkor nem amikor megvolt),de amikor összeköltözünk a hetenkénti szexből 2-3 rosszabb esetben 4 hetenkénti lett :( Nem kívántam a szexet de volt olyan,hogy rávettem magam arra,hogy hetenként legyünk együtt,mert féltem attól,hogy majd megcsal,és így voltunk megint együtt hetente,másfél hetente együtt.Aztán ahogy letettem a gyógyszert a szexuális étvágyam is megnőtt..akkor már hetente 3x is meg többször is együtt voltunk :)


23/N

2012. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elso fel ev nekem is jo volt.

Mostmar csak heti 1x kivanom. Persze fel tud izgatni a baratom es hetente kb 4x szexelunk, de ha rajtam mulna elfelejtenem kb:(

2012. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
második vagyok, szintén yangee. Régen lindinette-et szedtem, attól semmi ilyen nem volt
2012. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

én is Jangee-t szedtem és nekem attól nem volt a szexre ,,igényem,, .

2012. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a Jangee-t szedem 9 hónapja. semmi negatívat nem tudok róla elmondani (le is kopogom) Mondjuk a mellem nem nőtt, fogyni se fogytam egy kilót sem, de szerencsére hízni sem híztam. a nedvességgel sincs baj és a libidómmal sem.
2012. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!