Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendszertelen menstruáció + szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszertelen menstruáció + szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Légyszives olvassátok el!

Na szóóval az lenne a kérdésem hogy ti félnétek attól h teherbe estek ha még nem rendszeres a menstruációtok szval vannak hónapok amik kimaradnak... és még szűz vagyok, de pár hónapon belül sor fog rá kerülni úgy érzem... és szeretném is nem ezzel van a baj, hanem hogy mivel nem rendszeres és mondjuk szexelünk, aztán megint nem jön meg...rohadt ideges leszek bocsi a kifejezésért hogy most akkor megint csak késik.. vagy netán terhes lettem :S szerintetek érdemes így belevágni? vagy várjam meg míg rendszeres lesz? és ha ez még jóóó sokára lesz rendszeres..? :S ajjj... tudom óvszer..de akkor is.. megéri h utána idegeskedjek h nem e történt baj??? légyszi valami választ vagy reakciót..?!! köszönöm!



2012. dec. 28. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A mai fogamzásgátlók ezen is tudnak segíteni
2012. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
amugy ha rendszertelen akkor az nagy eséllyel ugy is fog maradni
2012. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy FRÁSZT segítenek ezen a fogamzásgátlók!

Csak LÁTSZÓLAG segítenek, de valójában sokkal több kárt okoznak, mint hasznot.

Műciklust hoznak létre, felülírják a természetest és a problémák csak addig oldódnak meg, míg a lány szedi a tablettát.

Ha abbahagyta, akkor többnyire halmozottan jelentkeznek és ott áll a nő huszonX, harmincX évesen, hogy nem lehet gyereke, mert nem helyrehozták, hanem csak elodázták a vérzéssel kapcsolatos gondját.


Kérdező!


Milyen fiatal vagy? Hány éve menstruálsz?


Egyébként megfelelő védekezés (gumi tökéletes, ha rendesen használják) és időnként egy-egy terhességi teszt elvégzésével a stressz nagy része kiküszöbölhető.

2012. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jó ötletnek tartanám a hőmérőzést ilyenkor, mert ha peteérésed van, megugrik a hőmérsékleted, ha megjön, akkor leesik. Ha nem jön meg, és fenn marad a hőd, akkor terhes vagy. Ha hónapokig nincs peteérésed, akkor látod, hogy a hőd lenn van, nincs mitől tartanod, ha meg megugrik, fokozottan kell vigyáznod (persze ha előtte szexeltek, akkor is teherbe eshetsz, ha nem védekeztek rendesen). Szóval reggel, rögtön ébredés után, ugyanabban az időpontban legalább 6 óra alvás után szájban mérjed, a ciklus.hu-n tudod vezetni is. Szerintem ez egy jó alternatíva.
2012. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A védekeztek mondjuk óvszerrel vagy fogamzásgátlóval akkor nem kell minden hónapban paráznod. A rendszertelen vérzéssel meg fordulj nő gyógyászhoz.
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es!


Egy frászt jó ötlet!


Amikor a hőmérséklet leesik (mert ovuláció előtt pont, hogy leesik és csak miután bekövetkezett, emelkedik meg), már késő.

Ha az előtte való kb. 5 napban volt szex, akkor teherbe eshet.

2013. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, és le is írtam, hogy előtte is védekezniük kell rendesen, hiszen jósolni sajnos nem lehet, és ki tudja mikor lesz peteérés. Arra viszont jó, hogy lássa, volt-e peteérése egyáltalán, és ne parázzon folyton azon, hogy jaj biztos azért nem jön meg, mert teherbe esett. Ha védekezik óvszerrel, és nézi a hőmérsékletét, akkor tudni fogja, hogy ahhoz viszonyítottan mikor kell megjönnie neki. Ezért javasoltam, kiegészítésként, és nem egyedüli megoldásként.
2013. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!