Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a megvonásos vérzésem, hogy hogy?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggelente szokott, és tudom, hogy még csak vasárnap este van, de 1 éve szedem a gyógyszert és eddig sosem volt ez másképpen. Várandós vagyok szerintetek?

Az ez előtti levélben kihagytam véletlen egy szemet, de kiegészítettük a védekezést óvszerrel, és utána meg is jött rendesen. Ez az előző hónapban volt. Ezt a levelet rendesen bevettem. Mi lehet a baj? A hasam fájt többször is a héten.



2012. dec. 30. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kell elkezdened a köv levelet,mert ugye a szünetben bármikor megjöhet. Nekem is óramű pontossággal jön,de néha egy kis csúszás nem baj.
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ma hajnalban megjött, csütörtökön kezdem el szedni és eddig soha nem volt csúszás, bár, ha így maradna, az még jobb is lenne, mert minden hétvégém szabad lenne.

De nem tudom mi történhetett, mindig ugyanakkor veszem be a tablettát.

Köszönöm a választ!

2012. dec. 31. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
A kihagyott szem lehetett az oka szerintem.
2012. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!