Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzás gátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzás gátló szedésének 7. napján (amikor bevettem a 7. tabit) már lehet gumi nélkül? Vagy azért még várjak?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet..
2013. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írja, hogy 7 napig kell kiegészítő védekezés, akkor a 7. napon IS kell. A 8. naptól nem. Ha azt írja, hogy 6 napig kell, akkor a 7. napon már nem kell. Ez egyszerű szövegértés, azt hiszem.
2013. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2013. jan. 1. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
ez persze gyógyszertől is függ. az elsőnél az első levél és szünet után mehetett gumi nélkül, a mostani elv 7 nap után véd :) olvasd el a betegtájékoztatót :D bár nekem a doki is megmondta.
2013. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is elmondta meg el is olvastam,de azért biztonság kedvéért rákérdeztem, most szedem elöször és ha ciklus első napján kezdtem volna el akkor egyből véd de egy napot csúsztam vele
2013. jan. 1. 18:32
 6/7 A kérdező kommentje:
yasminelle
2013. jan. 1. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
na, én azt szedtem(a yaz valtozatot), és már az első naptól védett!
2013. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!