Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baleset, tanulságos. Szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baleset, tanulságos. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja hogy barátnőmmel csináltuk,de a gumi lecsúszott(durex elite)

Őszintén megvallva,elégg kicsi rám.

Nem élveztem el, csak lecsúszott.

Egyből észrevettem szinte,és kihúztam.

Szerintetek ebből foganhat új élet?

Saját véleményem szerint, nem potenciális az esély rá,de ottvan.

ő nagyon megvan ilyedve.

a legroszabb pedig az,hogy én nem akarom csinálni, mert tudom hogy a sima gumik kicsik,és félek is...de ő igen.

szóval,vélemény?



2012. dec. 30. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt egy baleset, kb egy hete egy k*rva suzukis nem tartotta a követési távot, belém is jött a rákóczi úton, hogy rohadjon meg!
2012. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tataboy válasza:
Nekem volt már olyan hogy a játék végén kihúztam a gumi meg bent maradt,de semmi nem lett belőle!
2012. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első kommentelő. Köszönöm az esti fájast.

második..megnyugtató,remélem sok ilyent látok

2012. dec. 30. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
a gumin is sperma ölő cucc,meg nem élveztél el.franciázzatok ahhoz nem kell gumi
2012. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

néha megesik, de erre találták ki az esemény utánit

és ha ilyen baj van, hogy kicsi akkor vagy nagy méretűt kell venni, vagy tabletta

2012. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bizony,esemény utánira gondoltam,csak koppantam egy rondát a gyógyszertárban.receptes,barátnőm pedig egyszerűen nem akart elmenni orvoshoz.
2012. dec. 30. 22:48
 7/11 tataboy válasza:
Én vettem esemény utánit másnap reggel,egy hónap és abortusz lett a vége sajnos!
2012. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

van,aki csak nem élvez el,kiveszi..írnom se kell gumi nélkül.

és nem lesz állapotos akivel csinálta.


fura lenne,hogy pont velem baszna igy ki a sors

2012. dec. 30. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
hát szerencse kérdése
2012. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szerencse kérdése meg aztán kicsi számolás sem ártana. Tudni kéne a lánykának mikor volt peteérése, akkor ki lehetne számolni hogy mennyi esélye van a teherbeesésnek, de amúgy csak szerencse kérdése, ha meg nem akarsz gumit használni akkor próbáld meg a barátnődet meggyőzni a fogamzásgátlóról, hátha beleegyezik.
2012. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!