Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy nem adják ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy nem adják ki?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy óvszert 18 éven aluliaknak már nem adnak ki nagyobb hipermarketekben...Ez igaz? Várom a válaszokat! :)

2013. jan. 2. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze,igaz,ezek a felelősek azért,hogy a 15 éves kislányok sorba szülik a gyerekeket
2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Ugyanis nem az a cél, hogy minél több pisinek gyereke szülessen, hanem az, hogy ez ne történjen meg.
2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen, hogy óvszert nem adhatnak ki 18 év alatt. Miért, 16, 17 évesen nem lehet szexelni? Dehogynem. Azok meg akkor kössék fel magukat?
2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elő is fordul akkor sem helyesen teszik. Az óvszer fogalmazásgátló eszköznek minősül nem pedig szexuális segédeszköznek. Így pedig a korra való tekintet NÉLKÜL ki kell adniuk! Akkor is ha egy 10 éves veszi, akkor is ha 17 éves az illető.
2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hello. én 11 évesen vettem
2013. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, ugyanis voltam a múlthéten egy bizonyos nagy bevásárlóközpontban, a nevét nem írom ide biztos mindenki tudni fogja melyikre gondolok... Az óvszereknél ki volt rakva egy 18 as kis tábla... Nem értem komolyan mondom! Inkább szorgalmazni kellene ezt nem ellenállni.. 16 éves vagyok, nekem is szükségem van a nemi életre mint egy 26 évesnek...
2013. jan. 2. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Óvszereknél van egy tábla, hogy óvszer kivételével más nem adható ki 18 év alatt! De az óvszer igen.
2013. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
én a Tesc... ban dolgozom, ès nem adhatjuk ki 18 év alattinak a gumit, mert komoly büntetést ad érte a fogyasztóvédelem....
2013. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én voltam a tescoban oktatáson (pénztári munkára), és ott külön kiemelték, hogy bárkinek ki kell adni az óvszert.

Ezen kívül a törvény is ezt mondja...

Azért büntet meg maximum a fogyasztóvédelem, ha nem adják ki!

2013. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:O nem vagyok 18, és simán kiadják. Soha meg nem kérdezték még, hogy hány éves vagyok. Pedig nem nézek ki 15nek sem, habár lassan nagykorú vagyok...
2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!