Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő még felszívódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő még felszívódik teljesen a tabletta, ha minden nap d. u.5-kor veszem be?

Figyelt kérdés
ma is bevettem a rendes időpontban, de fél órája hasmenésem van, ez okozhat bajt? főleg, ha délelőtt volt aktus is?
2013. jan. 2. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a betegtájékoztatón, de szerintem bevételt követő 4 órán belüli hányás-hasmenéskor csökken a védettség.
2013. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyből megnéztem, de sajnos nem írja, ezért írtam ide.
2013. jan. 2. 21:02
 3/5 anonim válasza:

fogamzásgátló tabletta?

Abban nem tudsz segíteni hogy az eseményutáni tablettánál mennyi a felszívódási idő??

2013. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden gyógyszernek 4 óra körüli a felszívódási ideje.. így látatlanban nehéz megmondanom, de a neten mindenféle gyógyszer betegtájékoztatóját megtaláljátok
2013. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy kicsit hülyén hangzik majd, de az én esetemben 12:00-kor vettem be az eseményutáni tablettát (kb a 34. órában volt rá lehetőségem), viszont este 7-kor el kellett mennem wc-re. ez idő alatt akkor már felszívódott a tabletta?? remélhetőleg nem távozott a szervezetemből.

(???)

2013. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!