Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jelentkezett megvoná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezett megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Nem kaptam még normális választ erre, pedig nagyon ideges vagyok.Mivel a tabiszedés során a 4.levél végénél barnázás jelentkezett,hétfőn már tabimentes napom vt ma kellet vna megjönnie a megvonásos vérzésnek,de nagyon pici piros vér volt csak.voltam orvosnál (2napja) azt mondta nem baj ha banázás van.de így hogy nem jött meg akár terhes is lehetek??mert eddig soha nem jelentkezett még barnázás levél alatt és védett a foggátlóm,de pár éve mikor még nem szedtem tabit és maszturbáltam akkorr megjött,most is azt tettem és szerintem azért van a barnázás,de beindulhatot 1 peteérés?? :S:S HeLp! hülye válaszokat ne írj!
2009. aug. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha 4 honapja szeded a fogamzasgatlot, akkor nincs peteérésed. nyugi. nem lehetsz terhes.
2009. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem hivtad fel...Én ajánlom a vodafone-telefonokat azokkal sikerülhet.
2009. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
te nem látsz?vagy rossz a felfogásod? "hülye válaszokat ne írj!"
2009. aug. 27. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szedted, nem leszel terhes. Ha odafigyeltél hányásokra, hasmenésre, nem maradt ki egy szem sem stb, akkor nem vagy terhes nyugi. Lehet stressz miatt van ez veled. Az nagyban befolyásolja a menzeszt.
2009. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a dokid sztem le kéne cserélned. 3 levél után már nem normális a barnázás és másik gyogyi javasolt. ha nem jön meg, az sem okés, pláne ha többször előfordul.
2009. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!