Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá hogy az eseményutáni nem használ?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjjel kiszakadt az óvszer (durex classic), másnap elmentünk a dokihoz feliratni eseményutánit, felírt egy escapellet, amit barátnőm este be is vett. A héten kellett volna megjönnie de most a tabi nemtudom hogy hogyan befojásolja ezt, persze a barátnőm eléggé aggódik hogy most nem jött még meg, vagy ez ilyenkor természetes?


A normális válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. jan. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy természetes. Az eseményutáni tabletta egy durva hormonbomba, az lenne furcsa, ha normálisan megjönne neki.
2013. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak a tájékoztatón az van hogy rendesen meg kell ettől jönnie, max 5 nap csúszás lehet tőle, de ez nem eggyezik még azzal sem amit a doki mondott (ő aztmondta hogy Késhet vagy ki is maradhat szinte), meg azzal sem amit én tudok :/
2013. jan. 5. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is escapellet vettem be egyszer....a mentrsuációm normálisan megjött, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Ez mindenkinél más. A tablettát nagyjából 84%os hatásfokúnak mondják azt hiszem.

Amit én javasolnék, nekem ezt a doki mondta, aki felírta, h három hétre rá, menjek el ultrahangra biztos, ami biztos alapon.

2013. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában késéssel jön meg, ha 1 hétnél többet késik, csináljatok tesztet!
2013. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!