Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e ebből gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ebből gond?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Az első 1,5 hónapba mindennap ugyanabba az órába szedtem be. Mostanában viszont összevissza valamikor délután valamikor este.Természetesen mindennap beszedtem,csak más napszakba.Viszont hétvégente ha bulizni megyünk,vagy most volt aktuális a szilveszter amikor este vettem be és ittam rá alkoholt,körülbelül a gyógyszer bevétele után 1-1,5 órával. Utána pedig lefeküdtünk barátommal.Más védekezési módszert nem használtunk,és bennem élvezett el a barátom.Lehet-e ebből baj?
2013. jan. 5. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lesz baj
2013. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doki. ***** válasza:
Ha gond lenne az akkor jelentkezett volna. Azzal sincs gond ha nem ugyanakkor veszed be a fogamzásgátlót. Viszont a fogamzásgátló gyakorlatilag egy gyógyszer. Gyógyszerre nem iszunk alkoholt! A fogamzásgátlóra sem! Nem írtad ide a korodat de azért olyan 17 éves kor alatt nem ajánlott, mert a fogamzásgátló egy hormonbomba. 18 éves kor alatt az orvosok csak kivételes esetben rendelik, mert a női hormonális rendszer még nem teljesen kifejlett, és éppen ezért egészségügyi okokból a tabletta szedése nem kívánatos. Amióta rendelkezünk csekély hormontartalmú tablettákkal, az orvosok bár nem szívesen, de rendelnek ilyen fogamzásgátló tablettát a korán nemi életet kezdő lányoknak.
2013. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 elmúltam:) de sztem ezekkel az orvos is tisztában van:)
2013. jan. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!