Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz előtt 1 nappal kiszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz előtt 1 nappal kiszakadt a gumi. Elolvasnátok hogy történt? Mennyi lehet az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hete érzem a jeleit annak, hogy megjön (érzékeny a cicim, mellbimbóm, derékfájásom van és ma már görcsölgetett is a hasam). Ma azonban együtt voltam a barátommal, gumi volt rajta végig, többször kivette, aztán meg vissza. Utoljára mikor húzta ki, közben ment el, utána vettük észre, hogy egy kis darab hiányzik az oldaláról.

Elég idegesek vagyunk, mert még tanulunk mindketten, nem terveztünk babát.

Nem szeretném magamat kitenni azonban a 72 órásnak sem, ha nem feltétlenül szükséges. Menzesz előjeleivel is eshetek teherbe? Ha most meg is jön, attól még létrejöhet a megtermékenyülés?


2013. jan. 8. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem olvasom el, hogy történt. (és videót se szeretnék róla látni)

Igen. Ha felmerül benned a kérdés, hogy terhes vagy, lehet, hogy az is vagy.

2013. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van esély arra,hogy teherbe ess,minél előbb szerezz be egy esemény utáni tablettát.Nem éri meg kockáztatni.
2013. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam mutatni.

De persze, hogy felmerül, mivel kiszakadt az óvszer... Csak éppen akkor húzta ki, mikor elment és én meg 1-2 napon belül menstruálok.

2013. jan. 8. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezzel nem játszanék. Esélye megvan. Egy esemény utáni tabletta és az abortusz közt hatalmas különbség van, gondolj bele azért.
2013. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Mindenféleképpen szerezz be egy tablettát,és ha nem jön meg,okvetlen keress fel egy nőgyógyászt. teszt csak az együttlétet követően 14-15,-ik nap után mutat jó eredményt. Majd irj,ha fejlemény van,szoritok neked,remélem semmi baj nem lesz. L
2013. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy menstruálsz rövidesen nem jelent semmi! Szexelsz te is, közben azt sem tudod hogy zajlik a megtermékenyülés ...
2013. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: biztos lehetsz abban, hogy nem felelőtlenül csináltuk soha. Első partnerem, 2,5 éve vagyunk együtt és soha semmi gigszer nem csúszott be. Naná, hogy most megvagyunk ijedve! Még akkor is, ha tudom, hogy nem a gólya hozza...


Köszönöm a többi válaszadónak! Rendesek vagytok. 72 órás lesz belőle.

2013. jan. 8. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Éppen pár napja írtam le ugyanezt, de akkor még egyszer :-P


"A petesejt a petevezetékben termékenyül meg. Menstrució: a szervezeted már napok óta készült rá, a méh nyálkahártya megduzzadt, levált, stb. Ettől függetlenül a petevezetékedben lehetett érett petesejt. A megtermékenyített petesejt kb. 5-7 nap múlva kezd el beágyazódni a méh falába, addig a petevezetékben vándorol. Azaz a menstruációkor a méhedből távozó cucc nem érinti :-P Szépen menstruáltál egyet, nem tudom hány napig tart nálad, de a petesejt kb. akkor fog a méhedbe érni és beágyazódni, amikor vége a menstruációdnak."

2013. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is mindenképpen esemény utáni tabletta kéne...
2013. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor meg tobb is az esely a teherbeesesre mint normalisan..csak ugy kozlom..
2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!