Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta felirat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta feliratása hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi szerencsére, és remélem nem is lesz rá szükségem soha, igazából még szűz vagyok, de azért biztonság kedvéért kérdezem, hogyha mégis kéne, ne akkor szerencsétlenkedjek. Azt hallottam, hogy csak nőgyógyász írhatja fel. És előtte meg is vizsgál? vagy csak simán felirja? És ilyenkor időpontot kel kérni, vagy csak odarohanok és egész nap várok a soromra, miközben az idő múlásával egyre keveseb esély lesz rá hogy használ a tabi? vagy hogy?
2013. jan. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szakadt ki gumi. Bementünk kh-ba nőgyógyászatra. (valami terhesgondozás féleség volt) :D. Várnunk nekünk szerencsére nem kellett, a páromat megismerte a nőgyógyász. Bementem felírta és kijöttem. Nem vizsgál meg.
2013. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még jópár éve 1x kellett. este történt a baleset, délelőtt mentem el a dokihoz, kicsit kellett csak várnom. Megvizsgált, és felírta a gyógyszert, illetve írt rendes fogamzásgátlót is, hogy máskor ne legyen ilyen para.
2013. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy írasd fel háziorvossal. Nekem már több mint 1,5 éves van egy barátom és mikor már komolyabbra fordultak a dolgok, elkezdtem parázni, hogy mi van ha kiszakad meg ilyenek. Ezért háziorvossal felírattam egy eseményutánit.....de nem váltottam ki mert úgy döntöttem, hogy mégis inkább fogamzásgátlót szedek. Szerintem ha ilyentől félsz, akkor beszéld meg a háziorvosoddal és biztos ír fel neked még azelőtt, hogy baj történne :)
2013. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én felírattam egyet mikor a nődokinál voltam más indokból, hogy ha baj van legyen otthon ugyanis annál hatékonyabb minél előbb veszed be.

Semmi extrát nem kérdezett, ügyet sem csinált belőle adott egy receptet és kész.

2013. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!