Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex előtt szoktatok kezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt szoktatok kezet mosni? És utána mindig megfürödtök? És ha lekerül az alsónemű a földre, akkor újat vesztek fel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

1. nem

2. attól fögg mennyi időnk van

3. nem

2013. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen.nem.nem.
2013. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,Nem,Nem
2013. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Amikor hazaérek, kezet mosok.

Nem mindig.

Sosem.

2013. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Eleve lefürdöm,tehát külön nem mosok kezet,utána inkább összebújva alszunk el,és reggel fürdünk.Ha volt is rajtam,csak azért nem mert a padlóra esett,ugyanis tiszta.

Mindemellett nem értem a kategóriaválasztást.Attól még,hogy kezet mosol,és fürdesz nem vagy védve nem kívánt terhesség ellen.

2013. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen (kivéve ha valahol útközben kap el a vágy), nem, nem.
2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem szoktam előtte kezet mosni.

De mivel itthon szexelünk,így a párom és én is mikor hazajöttünk kezet mosunk.Tehát feltételezem a tiszta kezet.

Utána ha még nem fürödtem meg előtte,akkor meg is fürdöm,egyébként minden egyes alkalommal megtörlöm lent intim törlőkendővel szex után.


Nem értem miért kéne új alsóneműt felvenni,ha leesik a földre,hiszen a padló is tiszta :D

Nem veszek új alsóneműt,hacsak nem egy napja hordom....

2013. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Hááát nemmindig,csak ha túlságosan megizzadtam,ez ugye függ a szex minőségétől! Minek vegyek fel tisztát? Hiszen tiszta a szobám ^^
2013. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikusan lefekvés előtt vagy felkelés után szexelünk. Lefekvés előtt megfürdünk, az pont elég, nem fogunk felkelni kezet mosni :D Utána sosem fürdünk, vagy mert alszunk, vagy mert indulunk. Mivel pedig takarítunk rendszeresen, így csak amiatt, hogy lekerült a földre, nem veszünk elő másikat.
2013. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bocsi nem tudom miért a fogamzásgátláshoz sorolta be...semmi köze hozzá. Csak kíváncsiságból kérdeztem, egyébként én mindig kezet mosok előtte, utána pedig törlőkendő, és én hamar elkap mindenféle nyavalyát hiába tiszta a lakás, így tiszta fehérnemű, már csak azért is mert nedves lesz...
2013. jan. 10. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!