Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megnyugodhatok a terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyugodhatok a terhességi tesztek után?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlóm 18. szeménél együtt voltam a párommal óvszer nélkül. Azonban előtte pár nappal 4 szem antibiotikumot szedtem be. Csináltam tesztet a menstruációm előtt pár nappal (aktustól számított 5.napon), a menstruációm első(7. nap) és utolsó(10.nap). Illetve ma a 14. napon. Mind negatív. A teszt azt írta, h a fogamzástól számított 7-10. napon már kimutatja.

Nincsenek tüneteim.


2013. jan. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy terhes, de legközelebb jobban figyeljetek rá, hogy ha szedsz antibiotikumot, akkor kell kiegészítő védekezés is.
2013. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mért vagy ebben olyan biztos? Én is szeretnék ennyire biztos lenni.

Én már idegbeteg vagyok.

2013. jan. 10. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
te miért nem vagy benne biztos, túl aggódod a dolgot. 4 teszt nem hazudik. Már 2 is bőven elég. Menstruáció előtt pár nappal eleve nehezebben esel teherbe. Tüneteid nincsenek, felesleges golyózni rajta.
2013. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2013. jan. 10. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Minek pazarlod a teszteket?

A legérzékenyebb is az elmaradt menstruáció után 1 héttel mutatja ki. Legkorábban.

De most nem értem, menstruálsz?

Ha ennyire parás vagy, minek szexeltetek akkor gumi nélkül?

2013. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első három teszt felesleges volt, akkor is negatívat mutattak volna, ha baba készülődne...


A negyedik teszt már ért valamit (-> bár azt hozzá kell tennem, hogy én csak a 21. napon teszteltem pozitívat, előtt a 14.-ken még negatív volt és biztosan tudom, hogy melyik aktusból sikerült).

De csak a 18. szemnél voltatok együtt?


Mert antibiotikum-szedés ALATT és UTÁNA még 7 napig is kell a kiegészítő védekezés!

2013. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18. fogamzásgátló tabinál voltunk együtt védekezés nélkül. Menstruáció volt.
2013. jan. 11. 04:39
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kiegészítés kellett volna. Tisztában vagyok vele.
2013. jan. 11. 04:42
 9/11 A kérdező kommentje:
18.napi is negatív. Megnyugodjak? Van akinek 21.nap után mutatta ki. Vérzésem volt.
2013. jan. 18. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Többek között ezért is kéne házasságig várni a szexszel, mert ha ezt tennék az emberek, nem lennének idegbetegek. de inkább nevezzük ezt régimódinak, és legyünk idegbetegek.
2013. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!