Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 napot késik a menszeszem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 napot késik a menszeszem. Negatív a terhességi teszt (most csináltam). Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
egyszer már előfordult h kimaradt...plusz mindig késik
2011. ápr. 17. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha hülye voltál, és védekezés nélkül csináltátok, akkor nem nyugodhatsz meg. A terhességi teszt nem 100%-os.
2011. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem voltam olyan hülye képzeld el...védekezek mindig... -.-"
2011. ápr. 17. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes. 12 nap késésnél már kimutatná.

De én azért ellátogatnék egy nődokihoz, hogy mitől vannak ezek az ingadozások, lehet, hogy valami hormonprobléma lehet a háttérben :)

2011. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ...
2011. ápr. 17. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ez szomorú, hogyha egy nőnek késik, akkor már leribancozzák és okítják hogy miért nem védekezett, holott védekezett.. Én elgondolkoznék néhány férfi helyében, hogy mit mondtok így ismeretlenül..


Egyébként nem valószínű hogy terhes vagy, de a nőgyógyász tud biztosat mondani.

2011. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi h kiállsz mellettem:)
2011. ápr. 17. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:

ja igen a terhességi tesz "csak" 99,99% os

XD :D

nyugi.

2011. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért a mai tesztek már nagyon megbízhatóak, és egy 8-10 napos terhességet már nagyon profin kimutatnak.


Előfordul, hogy egy nőnek késik, vagy korábban jön meg, sztem menj el nőgyógyászhoz, mert nem jó az se ha nem rendszeres.

Lehet ír fel vmi könnyű tablettát és az segít beállítani a mensit.

2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsod:)köszönöm szépen
2011. ápr. 17. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
főleg ha ezen idegeskedsz akkor pláne késni fog nyugika nem lesz baba
2011. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!