Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Keshet ettol? Eloirtaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keshet ettol? Eloirtaknak megfeleloen szedem mar2honap a fogamzasgatlot, ma van a szunet 3. napja de meg nem jott meg.

Figyelt kérdés
Ma lettem influenzas 39 fokos lazzal meg vegtagfajdalommal,lehetseges,h a betegseg miatt kesik? 2honapban mar beall allandora,hogy szunetben mikor jon meg? Mindig idoben bevettem nem volt hanyas se es a baratom sose ment el bennem,szoval a terhesseg kizarva.
2013. jan. 10. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű,hogy a betegségre szedett gyógyszerek miatt késik,ne aggódj
2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És? Nem kell a harmadik napon megjönnie. Nekem fél éve az 5.-en szokott. Orvostól is kérdeztem, azt mondta, az a lényeg hogy a szünetben jöjjön meg.
2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!