Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regolt szedek. El akartam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regolt szedek. El akartam tolni a menszeszem, ezért bevettem az új levélből kettőt. Minden rendesen zajlott aztán. Történhet emiatt baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tri-regolt szedek. Körülbelül 3hete el akartam tolni 2 nappal a menzeszemet, ezért folytattam és bevettem az új levélből kettőt. Minden rendesen zajlott aztán. Az a kérdésem, hogy ugye nem történhet semmi baj? Nem csúszhat be emiatt baba? Párommal azóta egyszer voltam együtt. Már lassan egy éve szedek fogamzásgátlót. Remélem nem lesz semmi gond. Szerintetek? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcs.? Tri-regolt csak 2. hónapja szedem.
2007. szept. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem akarlak megijeszteni, de én úgy tudom, hogy a Tri-regol a ma kapható fogamzásgátló tabletták közül az egyik legerősebb, az egyik legmagasabb hormontartalmú. Én is szedtem, majd a nőgyógyászom saját maga javasolta, hogy inkább át kellene térni valami másra (pl. Yadine), mert a Tri-regol már elég elavult. Javaslom, hogy beszéld meg az orvosoddal ezt, kérdezz rá nála! Egyébként a menstruáció eltolásából nem lehet baj, csak ne csináld ezt rendszeresen!
2007. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
az addig oké hogy továbbszedted 2 bogyóval de kérdezném tőled, ha utána "megjön" akkor uj levelet kezdesz vagy a megkezdettet folytatod?
2007. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!