Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mennyi ideig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mennyi ideig lehet szedni a cypromixet?

Figyelt kérdés

Nekem nem mondott semmit se az orvosom, de itt meg a tájékoztatóban is olvasom, hogy csak kezelés céljából, max 12 hónapig lehet szedni... Nekem azért írta ezt, mert policisztás petefészkem van, és a kelleténél szőrösebb vagyok. 1 év múlva gyógyszert kellene váltanom? És mennyi idő múlva látszik a kevesebb szőrösödés, illetve ha epilálom akkor jobban látszik az eredmény mint borotvánál?

18/l


2009. aug. 28. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
légyszi valaki!!!
2009. aug. 30. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom addig, mint a betegtájékoztató írja. A diane 35 is ilyen hatású gyógyszer. Azt sem szabad huzamos ideig szedni. Több hónap, mire látszik a pozitív hatás és előfordul, hogy abbahagyás után visszatérnek a tünetek.
2009. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve szedem a cypromixet. Nem vettem észre semmi negativ változást, mondjuk nekem alapból fog.gátlónak irták fel. L/22
2009. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én Diane 35-öt szedtem. Mikor felírták anno, azt mondta a doki, hogy 6-9 hónapig lehet szedni. Utána egy másik doki azt mondta, hogy egy évig. Akkor telt le az egy évem. Mondta, hogy vérvételre is el kell majd mennem. Utána egy harmadik dokihoz mentem muszájból, aki felírta volna továbbra is a gyógyszert, a vérvételt szóba sem hozta. És legvégül egy negyedik dokihoz mentem (magánorvos), aki azt mondta, hogy lehet tovább is szedni. Na, ilyenkor döntse el a laikus, hogy most mi van? :) Egyébként nekem is ilyen gondom van, mint neked. De gondolom most jól összezavartalak. :)
2009. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, nem zavartál össze, mert tényleg mindenki más mond... de ezek szerint még az orvosok se tudják, meddig lehet szedni, illetve meddig ajánlatos szedni... köszi szépen mindenkinek, majd megkérdezem azért ha megyek legközelebb iratni...
2009. aug. 31. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, és volt olyan akinek diane35-re váltott cypromix után?
2009. aug. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!