Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet kezdtem el szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet kezdtem el szedni a vérzésem 2. napján. Így mikortól vagyok védett? És más pozitív hatása van-e esetleg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkortól vagy védett, amikor a nőgyógyászod mondta:)
2009. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a következő menzeszed után leszel védett.
2009. dec. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy az első szemtől védett vagyok.. :$

Na mindegy... és pozitív hatása van-e esetleg, azt hallodtam, hogy tisztítja a bőrt, ez igaz???

2009. dec. 9. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Mucika, nem olvastad el a betegtájékoztatót?

Szedj végig egy levelet, megjön a megvonásos vérzés, elkezded a második levelet és mehet az "erezd el a hajam".

Én is Cypromix-et szedek,

1.)tisztább bőr, olyan 3 hónap elteltével tapasztaltam, ill.

2.)kevesebb szőr, régen nagyon sűrűn borotváltam a lában, olyan 2-3 naponta, most másfél hetente annyira nem nő és kb 5 hónap elteltével lett ilyen gyakori...

Bajuszt meg 3 hete gyantáztam és még mindig semmi.

Ill. kevesebb vér, kevesebb-kisebb görcsök a vérzés alatt.

2009. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahj de édes vagy már! Köszike :)
2009. dec. 10. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:

aki nem szed előtte gyógyszert annak első nap kell elkezdeni, aki szedett előtte közvetlenül más bogyót annak az ötödik nap kell elkezdeni, annak aki kezdheti az első nap, annak az első szem védettséget jelent, aki ötödik nap kezdi annak várnia kell a következő levélre

mire védett lesz

szal ne kezd el a második nap szedni, hanem az ötödiken

de ha neked elsőn kell kezdeni akkor várd meg következő menzit

2010. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amúgy direkt speciálisan arra való ez a bogyó h a szőrnövekedést meg a túlzott patikat visszaállítsa, de csak akkor ha hormonális eredetű betegség miatt van mindez, ha nem, akkor előszőr bőrgyógyász.


Csak a bőr miatt nem szabad ezt felírnia a dokinak. Ha megteszi akkor felelőtlen!!!!!!


Nekem nem is nőgyógyász szakorvos írta fel hanem endokrinológus, de nekem cisztáim miatt. Hogy ha abbahagyom utána lehessen peteérésem és babám.


Ez nem sima fogamzásgátló, de persze attól ez még az, tehát véd.

És házi orvos sem írhatja fel, még akkorsem ha papirod van róla h a szakorvos ezt írta fel annó. Vizsgálatoknak kell előtte lezajlani hogy szedhesd normál esetben, nem e vagy cukros, vérnyomás problémás stb.


Ja és folyamatos kontrol vizsgálatra kell járni mellette, pl hormonvizsgálat!!!!!!!


Sok doki sajna nem tájékoztatja a beteget megfelelően, tőlem még a patikus is megkérdezte h mire és ki írta fel, és hogy tudom e hogy kell szedni.


A beteg tájékoztató meg neten is fenn van, amúgy államilag támogatott és három havi csak 2235 ft volt.


Mindenki szervezete másként reagál a bogyóra, tehát van akinek pl megnő tőle a melle, van akinek nem. De ha gond van szólni kell dokinak és abba kell hagyni!!!!!!!!!!!


A hízás is csak azért van mer megváltozik anyagcsere, víz visszatartó hatása van, és az étvágy is változhat, de ha vízhajtó teát iszol mellette vagy kávét, esetleg kevesebb sós ételt eszel akkor nem hinném h dagibb lennél tőle vagy mellette vagy pattanásosabb.


Egy két évnél tovább nem ajánlatos szedni folyamatosan!!!!!!!!!!!!!!


Ettől több ösztrogén lesz a szervezetben és az androgén férfi hormont ami a szőrnövekedésért is felelős kicsit visszább szorítja, rendszeresebbé teszi a menzit stb....

Aki pár hónapig szedte, és mellékhatások jönnek ki rajta mint hányinger az természetes, még hozzá kell szoknia a szervezetnek, nem kell azonnal abbahagyni főleg nem szó nélkül!!!!!!!!



Az egészség a fontos és nem a szépség, csak fogamzásgátlásra meg más gyógyszer is jó, egy hagyományos tabi, nem ez.

2010. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem mniden eddigi bogyótól tisztább lett a bőröm (lindynette 30, Trinordiol, Yamsinelle)


most meg cypromixet fogom elkezdeni


előző író


24 L

2010. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért írják hogy nem szabad szedni a cypromixet CSAK fogamzásgátlásra ,mert ez egy államilag támogatott gyógyszer,így 3 hónapi levél 3000ft-ból megvan.Ha megfelelően használjuk,akkor 99,7% véd..:)
2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a vérzésed 2. napján veszed be, akkor várjál a következő menstruációdig, akkor vagy védett az első szem gyógyszertől,ha a menstruációd első napján szeded be!
2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!