Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen házi fogamzásgátlók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házi fogamzásgátlók vannak?

Figyelt kérdés
Nem tableta és nem gumi.
2013. jan. 11. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Légkalapács.
2013. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
száj
2013. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valami normálisabb válasz pl valamilyen tea vagy gyógynövény
2013. jan. 11. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Van több módszer (naptár, ovuláció figyelése, stb.), de mindegyikben közös, hogy nem fogamzásgátló, tehát egyáltalán nem megbízható egyik sem!

Ha nem akarsz teherbe esni, akkor marad a gumi meg a tabletta, az összes többi csak késlelteti a teherbeesést, de nem gátolja meg.

2013. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tea vagy gyógynövény?!???!???!


NE SZEXELJ! Vedd elő az általános iskolai biológiakönyvet légyszi, és tanulmányozd át alaposan, mielőtt nemi életet kezdenél élni!

2013. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

meleg kakaó

....és hogy előtte vagy utána???



HELYETTE....


vagy aspirint erősen a térdek közé szorítani

2013. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 6: Az aszpirint én is akartam írni, de van olyan póz, aminél megoldható, úgyhogy az sem véd 100%-osan! :D
2013. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, a biosztanárnőnk pont valamelyik nap mesélte, hogy valami bokor volt régebben a kertjében, amit a macskája rágogatott, és sosem lettek cicái, pedig kandúrok is voltak a környéken, meg műtve se volt, aztán kiderült arról a bokorról, nem is olyan régen, hogy az ágát az őserdőben élő asszonyok is rágták, hogy ne legyenek terhesek. De nem tudom pontosan, mi annak a bokornak a neve... :S De tuti létezik, szerintem nézz utána tudományos oldalakon, vagy valamerre. De tudni kell, hogy ezt is naponta kéne rágni, akárcsak a tablettát, szóval, szerintem egyszerűbb tablettát venni, ahhoz sokkal könnyebben hozzá jutsz :)
2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
már az a baj hogy esemény után kellene
2013. jan. 11. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Jééééééééézusooooom!!!!!


Hány éves vagy????????????


Esemény után irány a nőgyógyász, aki ír fel esemény utáni tablettát?


Komolyan az agyam eldobom, téged hol világosítottak fel utoljára? Egy általános iskolás többet tud.


Tea vagy gyógynövény?????? Atya ég!!!!


Bocs nagyon kiakadtam!!!!

2013. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!