Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátló abbahagyása után 2 hónapig megjött, de a 3 hónapban késik. Mennyi az esélye, hogy beálljon rendesen a menstruáció? Esetleg valami házi praktikák tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mert a Párommal majd babát szeretnénk. Októberben és november rendes 28 napos ciklusom volt. Most decemberben pedig már majdnem egy hetet késik. Épp ma csináltunk tesztet, ami kimutatta, hogy nem vagyok terhes. Mennyi ideig fog kimaradni? És mennyi idő után forduljak esetleg orvoshoz? Ha ugyebár most nem jön meg, akkor a babával se próbálkozzunk, mert nem tudnék teherbe esni?

2013. jan. 2. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem tabletta után 1 év volt, mire beállt a ciklusom. De ennél hosszabb távú hatásai is vannak, a hormonrendszerbe bezavarni mindig nagyon necces.

Nézz utána aviva tornának (www.avivamodszer.hu - ez annak az oktatónak az oldala, aki Magyarországon az oktatókat is képzi). Az aviva a hormonháztartásra hat, ha szervi baj nincs, akkor jó eséllyel beállítja a hormonszinteket.

A belső hormontermelő szerveket "masszírozza" keringésüket javítja. A ciklus különböző részeire eltérő gyakorlatokat ad.

2013. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!