Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 75 mikrogramm / 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 75 mikrogramm / 30 mikrogramm bevont tablettával tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász ezt írta fel, még nem szedtem eddig fogamzásgátlót.

Annak a véleményére lennék kíváncsi aki ugyanezt szedte!



#fogamzásgátlás #lindynette 70/30
2013. jan. 12. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet tőle hízni vagy fogyni,meg okozhat hüvely szárazságot is.De egyiket se olyan durva módon,hogy mondjuk 30 kiló+ vagy - és nem lesz partyszakállad tőle.Ja és mi nem lettünk terhesek,vagyis hát nem mi,de na érted.
2013. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. jan. 12. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi,hogy az első nap még nem 100 a védése,a 2. nap már biztos.De akkor szabad csak,ha állandó kapcsolatod van,mert ettől még nemi beteg még lehetsz,ha olyannal csinálod.1. voltam megint.
2013. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 kiló hízás (életformám. tápl. szokásom nem változott), súlyos migrénes rohamok.
2013. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi (:

Igen, tudom hogy nemi betegséget elkaphatok, attól maximum csak az óvszer véd más nem.. :)

2013. jan. 12. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt szedem én is.

Nekem az első hónapban elmúlt teljesen a szexuális vágyam, de még ha akartam se tudtam benedvesedni.. Nem is értettem, teljesen beparáztam, hogy a kapcsolattal van valami tudatalatti baj, stb. aztán jött a szünet, és ugyebár 1 hétig nem kell szedni,viszont nekem csak az első 4 napban volt menstruációm. A maradék 3 napban nagyon jó volt a szex, gondolom akkor kezdett kimenni a hatása..Utána a második levélnél nagyjából minden rendben volt, kivéve, hogy félóránként begörcsölt a hasam elég fájdalmasan, de csak 2 másodpercre. Most szüneten voltam pont (holnap jön a 3. levél), de minden nap muszáj voltam bevenni egy fájdalomcsillapítót a szünet alatt, mert azt hittem meghalok, úgy fájt a fejem. Ma kivételesen nem fáj, csak egy nagyon kicsit, de azt már meg sem érzem az előzőekhez képest. Ha megmozdultam, elkezdett lüktetni, mintha kalapáccsal vernék a fejedet.

Ja, első hónapban amúgy egy hisztis p.csa voltam, nyilván a gyógyszertől..

Remélem te több sikerrel jársz:)

2013. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, mert eddig szinte csak rosszat olvastam a gyógyszerről. De talán az orvos nem a semmiért írta ezt fel ...
2013. jan. 12. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen, az kifelejtettem, hogy a libidómat nekem is lenyomta durván. Ez amúgy nem véletlenül van így, mert ugye a tabletta mellett megszűnik a természetes ciklus és ilyen módon a nemi késztetésre is hatással van. Emellett nekem tele lett a lábam apró seprűvénákkal, szóval a trombózisra való hajlamosítása sem urban legend. Nekem is hasból írta fel a doki (szerintem mindenkinek ezt írta) aztán visszaváltottam a korábban szedettre, de másfél éve teljesen abbahagytam és nem is fogok soha többé szedni. Nekem mázlim volt, mert visszaállt rögtön a természetes ciklusom, de sokan nem ilyen szerencsések, aztán évekig járkálnak a meddőségi centrumokba. Így a gyerekvállaláshoz közeledve értettem meg, hogy a természetes ciklus egy óriási kincs és ezt tuti nem fogom soha többé fogamzásgátlókkal szétbarmolni.
2013. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem hasra csapva írta fel a doki, azt mondta h ezt ajánlja nekem miután megvizsgált. Kíváncsi leszek.. 10 nap múlva kezdem el szedni, akkor majd kiderül. :)
2013. jan. 12. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Lindynette 20-t szedtem, nem tudom ez ugyanaz -e mint amit Te kérdezel. Akkor voltam 48 kg,nah ettől lettem pár hónap alatt 58 :S Libidó egyenlő lett a nullával, szedtem úgy 1 évig és abba is hagytam, ennyi elég volt belőle.Előnyére legyen mondva elmúltak tőle a pattanások,és rendezett lett a ciklusom,jah és nem lettem terhes :),de tényleg csak ennyi az össz jó amit el tudok róla mondani.
2013. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!